Samuel L. Jackson a Boyd Holbrook si spolu zahrajú v dráme z väzenského prostredia s názvom Last Meals

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Samuel L. Jackson a Boyd Holbrook spolu vo filme

Samuel L. Jackson a Boyd Holbrook budú spolu hrať vo filme Last Meals. Pôjde o drámu, ktorá sa bude odohrávať vo väzenskom prostredí. A ako jej názov hovorí, bude pojednávať o poslednom jedle pre odsúdených na trest smrti. Lenže aj v takomto prostredí sa vytvorí netradičné puto v súboji o dokázanie neviny.

Jackson, ktorého môžeme poznať z filmov Pulp Fiction: Historky z podsvetia, Osem hrozných či Marvel filmového vesmíru, tu bude postavou menom Walter. Kedysi bol prominentným šéfkuchárom v Bielom dome, teraz, zneuctený, o mnoho rokov neskôr varí vo väzení s maximálnou ostrahou. Pripravuje pokrmy, ktoré si trestanci vypýtali ako svoje posledné.

samuel l. jackson boyd holbrook
Zdroj: cineasao.br

Netradičné puto pri protestnej hladovke

Jedným z takýchto je aj Reed. Jeho hrá Holbrook, ktorého môžeme poznať zo seriálov Narcos, Sandman a objaví sa aj v novom Indiana Jonesovi. Tento muž sa vydá na protestnú hladovku, pri ktorej odmietne svoje finálne želanie. Chce takto ešte umocniť svoje tvrdenia o tom, že zločiny nespáchal.

Pre Waltera je človek, ktorý odmietol svoje posledné potešenie, netradičným a zaujímavým. Čoskoro sa medzi nimi začne budovať vzťah, kedy budú môcť nazrieť do duše toho druhého. Skutočne pôsobivé role pre túto dvojicu.

delroy lindo
Zdroj: ew.com

Film sa odložil, vymenil sa herec

Snímku režíruje Andrew Levitas. Môžeme ho poznať ako režiséra drámy Uspávanka z roku 2014 s Amy Adams či životopisného filmu Minamata, v ktorom si zahral Johnny Depp. Scenár k nemu píše Justin Piasecki. Ten je aj autorom trileru Stakehorse, o ktorý sa nedávno bili štúdiá. Nakoniec si ho za 6-cifernú sumu pre seba získal Amazon.

Pôvodne sa s touto drámou plánovalo ešte pred niekoľkými rokmi. Rolu kuchára mal vtedy Delroy Lindo (Jadro, Bratstvo piatich). Chystanú produkciu však zastavila pandémia a tak sa musela o niekoľko rokov odložiť. Tento herec si už jednu z hlavných úloh zobrať nemohol, pretože pracuje na novej podobe komiksovky Blade. Čo sa však nezmenilo je, že sa na produkcii podieľa aj Morgan Freeman.

Pozdáva sa vám dvojica Samuel L. Jackson a Boyd Holbrook na tento tip filmu? Ste zvedaví na drámu z väzenského prostredia Last Meals? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -