Ethan riskuje svoj život viac ako kedykoľvek predtým, hovorí nový trailer na Mission: Impossible Odplata – Prvá časť

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Mission: Impossible Odplata

Štúdio Paramount nás navnaďuje na jeden z najväčších filmových zážitkov tohto leta. Prinášajú nový trailer na Mission: Impossible Odplata, respektíve na jeho prvú časť. Vieme totiž, že finálne dobrodružstvo Ethana Hunta (Tom Cruise) bude rozdelené do dvoch filmov. Tentoraz bude v stávke všetko – nasadzuje svoj vlastný život a vydáva sa na misiu, pri ktorej po ňom ide celý svet.

Ukážka nám nadeľuje poriadne dávku akčných kúskov. Úvodné ubdrzdenie motorkou na okraji útesu strieda zoskok, ktorý je popisovaný ako „najodvážnejší kaskadérsky kúsok všetkých čias“. Nechýba ani scéna vo vlaku (a tak sa zdá, že dokonca viacerých), pričom súboj na jeho vrchole bol opätovne skutočne natočený!

Ethan čelí najsilnejším súperom (a celému svetu)

Filmová séria vždy ukazovala zaujímavé a nápadité technologické vychytávky. Teraz sa však svet mení a čoraz viac ich využíva aj „druhá strana“. Vojna sa blíži a protagonista bude musieť čeliť zatiať najväčšiemu súperovi, ktorého bude hrať Esai Morales. Nebude však jediným nepriateľom, agentovi dajú poriadne zabrať aj Shea Whigman a Pom Klementieff (a jej harlekýnsky kostým žerieme).

Našťastie je aj na Ethanovej strane kvalitný tím. Samozrejmosťou je, že sa vracajú Rebecca Ferguson (a okamžite chceme vedieť, prečo má v púštnej scéne pásku cez oko), Simon Pegg a Ving Rhames. Naspäť je aj najnovšia členka, Ilsa, ktorú hrá Vanessa Kirby.

mission impossible odplata
Zdroj: shadowandact.com

Riskuje svoj život za tím

Novou tvárou bude Hayley Atwell. Zahrajú si tu aj Indira Varma, Mark Gatiss či Nick Offerman. Režisér Christopher McQuarrie jednoducho prináša napakovanú bombu, ktorá udržuje fanúšikov v napätí už len pri samotnej ukážke.

Tá našťastie neprezrádza príliš z deja, ktorý je ešte stále držaný v tajnosti. O to viac si ho popri akčných kúskoch, ktoré nemajú obdobu, vychutnáme priamo na plátne. Premiéra je stanovená na 12. júla, pričom druhej polovice tohto príbehu sa dočkáme 28. júna 2024. Záver nemožných misií je tak až neuveriteľne blízko.

Držal trailer na Mission: Impossible Odplata – Prvá časť rovnako aj vás? Zatajovali ste dych pri bezkonkurenčných akčných scénach? Tešíte sa na neho do kina? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -