Nápaditá akcia aj hľadanie Tylerovej cesty, to nám ukazuje energický trailer na Extraction 2

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Nový trailer na Extraction 2

Mesiac pred streamovaním prináša Netflix plnohodnotný trailer na Extraction 2. Ide o pokračovanie prvého dielu z roku 2020, kde sa Chris Hemsworth ako žoldnier a bývalý člen elitných jednotiek Tyler Rake vydal na nemožnú záchrannú misiu do Bangladéša. Dvojka má čo robiť, aby dosiahla potenciál jedotky, nová dynamická ukážka však naznačuje, že by to nemusel byť problém.

Zdalo sa, že úloha stála hlavného hrdinu života. Deväť mesiacov bol považovaný za mŕtveho, teraz si však prebojováva svoju cestu naspäť. To nám na začiatku hovorí postava, ktorú tu hrá Golshifteh Farahani. Lenže prečo sa vracal? Za čo sa bije tentoraz? Zdá sa, že spolu s ním budeme hľadať odpoveď.

Energická jazda aj viac z Tylerovej minulosti

Svoj zmysel bude opäť hľadať v záchrane. Teraz pôjde o rodinu neľútostného gruzínskeho gangstra, ktorá je držená za mrežami prísne stráženej väznice. Naznačované však máme, že deti, ktoré ochraňuje, budú mať niečo spoločné aj s jeho minulosťou.

Tentoraz tak bude súčasťou zrejme aj viac drámy. Určite ale nepôjde na úkor akcie, ktorá tu bude takmer nonstop. Vidíme kreatívne spôsoby, ako sa vysporiadať s nepriateľom aj záchrany na poslednú chvíľu. Bratia Joe a Anthony Russovci, dvojica, ktorá ho prináša po stránke produkcie, si na tom dali skutočne záležať. Joe zároveň napísal aj scenár a režírovať bude opäť Sam Hargrave.

Extraction 2
Zdroj: republicworld.com

Našlapaná 21-minútová sekvencia na jeden záber

Tvorcovia Avengers: Endgame tu chcú priniesť ešte energickejšiu jazdu ako v predošlom filme. Kým tam sme dostali akčnú scénu na jeden záber, ktorá trvala 12 minút, tu to bude až neuveriteľných 21 minút! Pôjde o scénu z vlaku, ktorá nesmie chýbať ani v najnovšej ukážke a zverejnili nám ju aj predtým prostredníctvom niekoľkých záberov. Stále sme však nevideli ani štvrtinu!

Okrem spomenutej dvojice si tu zahrajú Adam Bessa, Olga Kurylenko, Tinatin Dalakishvili (The Undeclared War), Andro Jafaridze, Miriam a Marta Kovziashvili a Daniel Bernhardt. Na drsnú, nespútanú a energickú akciu sa môžeme tešiť už o mesiac, na streamovacej službe sa totiž objaví 16. júna.

Ako sa vám páčil nový trailer na Extration 2? Tiež ste pri jeho sledovaní neodtrhli oči ani na pol sekundy a zaujala vás nonstop akcia? Ste radi, že sa dozvieme aj niečo z Tylerovej minulosti? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -