Epické sci-fi Project Artemis o vesmírnych pretekoch hlási zmeny: Iný herec v hlavnej úlohe?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Film Project Artemis: V obsadení už je Channing Tatum

Spoločnosť Apple zabojovala, aby si získala veľký chystaný sci-fi projekt. Film Project Artemis teraz zasiahli zmeny – Channing Tatum je v obsadení hlavnej role a vymenil sa režisér. Pôvodne si mal titulnú rolu zahrať Chris Evans, ktorý by sa opäť stretol so svojou kolegyňou Scarlett Johansson.

Pôvodne ho mal režírovať Jason Bateman. Toho teraz vystriedal Greg Berlanti a treba určite povedať, že nejde o nič menej skúseného tvorcu. Jeho posledným celovečerným filmom bol síce Ja, Simon z roku 2018, odvtedy však výrazne pracoval na seriáloch. Pripravil tak epizódy z Riverdale či Letušky.

chris evans channing tatum
Zdroj: empireonline.com

Vedie ho rovnako skúsený režisér

Samozrejme sa ale neprestal venovať ani filmovej tvorbe. Pracuje na chystanom DC projekte The Flash a aj na snímke od Amazonu s názvom My Policeman. Tam si hlavné úlohy zahrajú Harry Styles a Emma Corwin. Evans od projektu odstúpil kvôli tomu, že sa chce venovať iným projektom. Sú to konkrétne Pain Hustlers a Big Red One.

Red One Chris Evans
Zdroj: menshealth.com, world-today-news.com

Nový hlavný predstaviteľ s bohatou kariérou

Tatum však má za sebou bohatú a rozmanitú kariéru. Spoznať sme ho mohli ešte v roku 2006 po boku Amandy Byrnes vo filme Ona je on. Následne sa do širšej pozornosti dostal kvôli tanečnému filmu Let’s Dance a odtiaľ to bola len krátka cesta k Magic Mikovi.

Jednoznačne však dokázal, že sa vie predať aj inými úlohami. Príklad môže byť dvojica akčných komédií 21 a 22 Jump Street či komiksová séria Kingsman. Naposledy sme ho mohli vidieť vo filmoch Stratené mesto a Pes.

channing tatum pes
Zdroj: ew.com

Dej sa ešte len dozvieme, v spoločnosti oboch vítajú

Dej filmu ešte známy nie je. Vieme iba, že sa bude odohrávať v 60. rokoch počas vesmírnych pretekov. Scenár k nemu napísala Rose Gilroy. Produkovať ho bude Scarlet Johansson spolu s Keenanom Flynnom cez spoločnosť These Pictures.

Aj osobnosti z nich sú radi, že sa k Project Artemis pripojili Channing Tatum a Greg Berlanti. Tak sa vyjadrila napríklad ich spoluzakladateľka, Jonathan Lia. Privítala ich nasledovne:

„Sme nadšení, že môžeme privítať Grega Berlantiho a Channinga Tatuma do Project Artemis. Gregova vášeň pre príbehy a ich postavy zodpovedá jeho dlhoročnej kariére pre film a televíziu. Nemôžeme mať väčšiu radosť, že práve on vedie náš tím na tejto ceste. Sme aj obrovskými fanúšikmi Channinga a je to pre nás česť, že máme konečne príležitosť s ním pracovať.“

Čo hovoríte na takúto výmenu vy? Je podľa vás Tatum dobrou náhradou za Evansa alebo by si vedeli predstaviť niekoho iného? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -