Prvé zábery z nakrúcania Madame Web naznačujú prepojenie s Raimiho Spider-Manom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvé zábery z Madame Web

Sony si buduje svoje univerzum okolo postavy Spider-Mana ďalšími filmami. Jeden z nich sa stane poriadne horúcim, ako naznačuje jeho herecké obsadenie. Po hlavnej postave v podaní Dakoty Johnson boli obsadené aj Sydney Sweeney a naposledy aj Emma Roberts. Teraz prichádzajú aj prvé zábery z nakrúcania Madame Web.

Bohužiaľ, ani jedna z týchto sympatických herečiek sa na nich nenachádza. Avšak môže nám dať aspoň malú nápoveď o dianí vo filme, pretože zatiaľ o jeho deji nevieme prakticky nič. Poznáme len približné zameranie hlavnej postavy a dátum, kedy sa k nám dostane.

Emma Roberts Madame Web
Zdroj: twittier.com

Protipól k Doctorovi Strangeovi

Pôvodne bola Madame Web v komiksoch postaršia dáma, ktorá kvôli chorobe stratila možnosť hýbať sa. Bol jej vyrobený podporný systém, ktorý pripomínal pavučinu. Svoje meno však dostala podľa toho, že dokáže spájať „vlákna multiverza“, podobne ako to robí pavúk. Preto nie je prekvapením, že vesmíry, ktoré otvárala, súviseli práve so Spider-Manom.

Hviezda 50 odtieňov by si mala zahrať jej inú verziu. Mala by to byť mladšia Julia Carpenter, ktorá sa v niektorých verziách stala aj hrdinkou s menom Spider-Woman. Uvedené však bolo, že bude disponovať silnými nadprirodzenými, až magickými schopnosťami. Takto by sa mohla stať protipólom k Doctorovi Strangeovi z MCU.

madame web julia carptenter
Zdroj: murphysmultiverse.com

Vidíme New York so Spider-Mana od Raimiho?

Budované univerzum, ktoré sa začalo filmom Venom, by sa malo točiť okolo superhrdinu Petera Parkera. Zatiaľ sme na neho dostávali len náznaky a vo filmoch je otázne, kedy sa tam objaví. A po filme Bez domova aj to, ktorá jeho verzia by to mohla byť. Avšak zábery z pľacu nám teraz môžu dávať nápoveď.

Zachytil ich Kevin Slane, redaktor z denníka The Daily Bugle The Boston Globe. Nemá síce fotky Spider-Mana, ale niečo, čo môže pripomínať jednu jeho verziu. Konkrétne dostávame aspoň čiastočné prepojenie na jeho prvé pomiléniové vstupy na filmové plátno. Áno, narážame na trilógiu Sama Raimiho.

Náznakom je… prvý album Beyoncé

Zábery z nakrúcania Madame Web totiž vyzerajú, že nás privedú do New Yorku niekedy krátko po roku 2000. Dôkazom sú telefónne búdky a reklama na jednom z taxíkov. Tá prezentuje malý osobný počítač Palm Pilots. Teraz s novou 3G sieťou! A ak by to nestačilo, na jednej z budov je veľký billboard na prvý sólový album Beyoncé.

Disk s názvom Dangerously in Love vyšiel 20. júna 2003. Prvý Spider-Man s Tobeym Maguirom vošiel do kín 6. júna 2002. Samozrejme, reklama musí vždy prísť dostatočne v predstihu. Náhoda? Nemyslíme si!

madame web čas
Zdroj: comicbooktreasury.com

Iný od ostatných Sony Spider-Man filmov

Všetky ostatné filmy z tohto sveta, ako Venom alebo Morbius, sa odohrávajú približne zároveň s časovou linkou MCU. To znamená, že zopár rokov po našej súčasnosti. Prečo by sa tento mal vracať viac ako 20 rokov dozadu? Na túto otázku nám režisérka S.J. Clarkson zrejme poskytne odpoveď až pri vydaní samotného filmu. To sa udeje 7. júna 2023.

Znamenajú podľa vás tieto zábery z nakrúcania Madame Web, že sa prepojí so Spider-Manom Tobeyho Maguira alebo ide o náhodu či zavádzanie? Dajte nám vedieť názory v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -