Tvorcovia Wednesday to dokázali. Za jednu minútu vás presvedčia, že 36-ročné čakanie sa vyplatilo

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Trailer na Beetlejuice Beetlejuice

Je len málo pokračovaní, ktoré by nás dokázali po dlhých rokoch presvedčiť, že budú stáť za to. Teraz však prichádza trailer na film Beetlejuice Beetlejuice, ktorý bude nadväzovať na slávny počin Tima Burtona z roku 1988. Bioexorcista je naspäť, a to v plnej paráde, ukážka skvele odkazuje na všetky fanúšikmi milované momenty.

Stačí prvých pár sekúnd, v ktorých Jenna Ortega prechádza na bicykli cez (ne)slávny drevený most. Herečka stvárni Astrid, ktorá je dcérou Lydie Deetz z prvej časti. Do jej role sa vracia Winona Ryder. Nechýba ani tretia generácia Deetzovcov, a to Delia, ktorú opäť stvárňuje Catherine O’Hara.

Deetzovci proti bioexorcistovi aj v ďalšej generácii

Za upravených tónov notoricky známej skladby z prvej časti objavuje Astrid na povale rodinného sídla starýmodel mesta Winter River. Netušiac, čo to môže spôsobiť, prelomí kliatbu a najväčšia hrozba, ktorej kedy Lydia čelila je späť na (ľudskom) svete. Beetlejuice je vypustený a vidíme, že za roky nestratil v podaní Michaela Keatona svoj špecifický šmrnc.

Režisér snímky si nezopakoval spoluprácu po seriáli Wednesday iba z jednou s hlavných herečiek. Priviedol naspäť aj scenáristov Alfreda Gougha a Milesa Millara. Spolupracovali aj so Seth Grahamom-Smithom, ktorý priniesol kúsky ako Pýcha a predsudok a zombie alebo Abraham Lincoln, lovec upírov.

beetlejuice jenna ortega winona ryder
Zdroj: tmdb.org

Potešujúce návraty aj nové postavy

Spoločne dávali nové príbehy všetkým obľúbeným postavám zo sklonku 80. rokov, ktré pôvodne vytvárali Michael McDowell a Larry Wilson. Okrem starých známych sa však pridajú aj nováčikovia, ktorých zatiaľ neodhaľujú. Zahrajú si ich Willem Dafoe, Justin Theroux, Arthur Conti a Monica Bellucci.

Problémy na seba nenechajú čakať v oboch svetoch a kúsky života, ktoré Lýdia tak dlho skladala sa opäť môžu rozpadnúť. Je len otázkou času kým niekto vysloví Beetlejuice trikrát, pričom bude môcť tento darebácky démon môcť spôsobovať svoj chaos naplno. To uvidíme pri premiére, ktorá je naplánovaná na 5. septembra.

Ako sa vám páčil trailer na Beetlejuice Beetlejuice? Pôjde aj podľa vás o skvele vybudované a fanúšikov potešujúce pokračovanie? Čo hovoríte na tento návrat Michaela Keatona? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -