Sandlerove Murder Mystery 2 rozšírilo obsadenie. Pridali sa pôsobivé mená

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Murder Mystery 2 rozšírilo obsadenie

Adam Sandler a Jennifer Aniston priniesli v roku 2019 na Netflix krimi detektívnu komédiu, ktorá príjemne prekvapila. V časoch, keď sa väčšina Sandlerových komédií považovala už za značne obohraté a monotónne, to bolo príjemným spestrením. Preto bolo len logické, aby vzniklo aj Murder Mystery 2, ktoré teraz nabralo nové obsadenie.

Sandler a Aniston hrajú v prvej časti dlhoročných manželov Nicka a Audrey Spitzovcov. Aby si obzvláštnili svoj stereotypný život, rozhodnú sa podniknúť dlho odkladanú dovolenku do Európy. Už v lietadle stretnú šarmantného milionára Charlesa Cavendisha (Luke Evans). Ten ich pozve na luxusnú jachtu svojho strýka Malcolma (Terence Stamp).

murder mystery
Zdroj: cinemaview.sk

Vraždou sa rozbehnú bláznivé udalosti

Iba krátko po ich príchode je strýko zavraždený a vina padne práve na manželský pár. Snažia sa dokázať, že sú v tom nevinne, pričom obyčajný radový newyorský policajt predstiera, že je geniálny detektív. Zrejme nie je potrebné dodávať, že o bizarné a zábavné kúsky núdza nebola.

Okrem vyššie spomenutých si vo filme zahrali napríklad Gemma Arterton či Ólafur Darri Ólafsson. Mimo ústrednej dvojice máme dvoch navrátilcov. Vráti sa John Kani ako plukovník Urenga a Adeel Akhtar ako Maharajan. Ale druhý diel tiež vôbec nebude chudobný na iné zaujímavé herecké mená.

murder mystery mahajara
Zdroj: looper.com

Do druhého dielu pribudli pôsobivé mená

Do obsadenia boli pridaní Kuhoo Verma (Srdcu nerozkážeš), Enrique Arce (Money Heist), Tony Goldwyn (Kráľ Richard), Annie Mumolo (Družičky) alebo Zurin Villanueva (Mother’s Milk). Medzi hercami je novou aj Jodie Turner-Smith, ktorá najviac vstúpila do pozornosti divákov ako Anna Boleynová minulý rok.

Pridané však boli aj dve veľké hviezdy. Mélanie Laurent môže byť známa najmä z Nehanebných bastardov alebo Podfukárov. Ďalším pôsobivým menom je Marc Strong, známy napríklad z Kingsmanov. Za posledný čas sú jeho najvýraznejšie role vo vojnovej dráme 1917 alebo úloha záporáka v komiksovke Shazam!.

murder mystery 2 obsadenie
Zdroj: variety.com

Dej zatiaľ absolútne neznámy

Vidíme, že Murder Mystery 2 si získalo skvelé obsadenie. Nevieme, koho budú herci stvárňovať, pretože akékoľvek detaily o deji sú zatiaľ poriadne strážené. Scenár k filmu píše James Vanderbilt a réžie sa ujal Jeremy Garelick. Tvorca filmov ako Blbí a blbší sú späť alebo Dokonalý svedok s.r.o. vystriedal režiséra z prvej časti – Kyle Newachecka.

Sandler a Aniston sa vracajú nielen v hlavných úlohách, ale aj do produkcie filmu. Budú to robiť prostredníctvom svojim spoločností – Happy Maddison a Echo films. Dúfajme, že nám čoskoro prezradia viac a Netflixe si budeme môcť pozrieť krimi komédiu, ktorá nebude náročným, ale zábavným kúskom.

Páčil sa vám film Murder Mystery? Tešíte sa na pokračovanie? Za ktorého z hercov ste najradšej, že sa pridal k obsadeniu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -