Pozrite si trailer na komediálny seriál Uncoupled s Neilom Patrickom Harrisom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na seriál Uncoupled

Netflix vydal prvý trailer na ich chystaný seriál Uncoupled. V komédii si zahrá Neil Patrick Harris, ktorého dobre poznáme zo seriálu Ako som spoznal vašu mamu. Avšak na rozdiel od sukničkárskeho Barneyho tu stvárni úlohu, ktorá bude jeho reálnemu životu o niečo bližšia.

Bude postavou menom Michael, ktorý považoval svoj život za perfektný. To však až do tej doby, kým ho manžel zrazu po 17 rokoch spoločného života neopustí. Počas jedinej noci sa mu zatvoria dvere a musí čeliť dvom nočným morám – stratil niekoho, koho doteraz považoval za svoju spriaznenú dušu a zrazu zisťuje, že je slobodným homosexuálnym mužom v New Yorku vo svojich štyridsiatich rokoch.

Nočná mora sa zmení na veľkú párty

Lenže aj ukážka nám potvrdzuje to, čo onedlho zistí – vôbec to nemusí byť zlým snom. Tak ako svoje predstavy o zničenej kytici rýchlo zapudí, tak si rýchlo uvedomí aj svoju nanovo nadobudnutú voľnosť. A môže sa začať jedna veľká párty!

Seriál navyše sľubuje kvalitu prostredníctvom svojich tvorcov. Jeho réžiu si zobral na starosť Darren Star, ktorého môžeme poznať ako tvorcu úspešného hitu Emily in Paris. K nemu sa ale pridáva aj Jeffery Richman, ktorý je dlhoročným producentom iného sitkomu (v ktorom ale nechýba dostatok drámy), Moderná rodina.

netflix uncoupled
Zdroj: whats-on-netflix.com

Svieža komédia od uznávaných tvorcov

Vidíme, že ani Neil Patrick Harris v poslednom čase nespomaľuje. Objavil sa v poslednom Matrixe aj filme The Unbearable Weight of Massive Talent s Nicolasom Cageom. Okrem najnovšieho seriálu pre Netflix bol obsadený aj do filmu Anita, ktorý bude zobrazovať pravdivý príbeh kráľovnej krásy a herečky Anity Bryant. V 70. rokoch priznala svoju orientáciu a v období, keď to bolo mimoriadne nebezpečné, bojovala za dekriminalizáciu osôb s inou orientáciou. Jedného z bojovníkov si zahrá aj Harris.

Najbližšie ho ale uvidíme práve v tomto seriáli, Uncoupled. Zatiaľ plánovaný ako miniséria, príde s dĺžkou 8 dielov, každý z nich sa očakáva na pol hodinu. Ich súčasného vydania sa na streamovacej službe dočkáme 29. júla.

Zaujal vás trailer na seriál Uncoupled? Pôjde podľa vás o ďalší hit z dielne Netflixu alebo iba príjemnú jednohubku? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -