Autá, zbrane, autá so zbraňami či šialený klaun riadiaci Vegas. Sleduj vysokooktanový trailer na Twisted Metal

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Twisted Metal

Televízny svet pomaly obsadzujú videoherné adaptácie. Ale zdá sa, že niektoré sú značne odlišné. Po tom, čo sme dostávali iba informácie o obsadení či krátke útržky, nám teraz trailer na Twisted Metal dáva poriadnu dávku. Vidíme autá plné zbraní, nekontrolovaný štýl rozprávania a šialeného klauna. Teda presne to, čo by sme očakávali (a možno ešte aj o trochu viac).

Konečne sa aj dozvedáme viac o deji. Vidíme, že svet bol pred 20 rokmi zničený neznámou apokalypsou (Last of Us vibes?). Mestá sa teda obohnali vysokými múrmi a veci sa medzi nimi doručujú mimoriadne odvážnymi šialenými jedincami (teda skromnými sku**synmi, samozrejme).

Anthony Mackie a Stephanie Beatriz musia spojiť sily

Jedným z nich je aj John Doe, ktorého hrá Anthony Mackie. Ten už videl vo svojej „prácičke“ naozaj všetko a tak nečaká dlho, kým prijme ponuku na odovzdanie zásielky do apokalyptickej pustatiny. Sľúbený mu je totiž lepší život (aj s trojvrstvovým toaletným papierom!).

Prvá komplikácia nastane, keď ho na otvorenej ceste prepadáva zlodejka áut Quiet, ktorú stvárňuje Stephanie Beatriz. Pochopia však, že majú spoločný cieľ a musia pracovať spolu. Ani jeden z nich sa nesmie dať chytiť strážcom ciest, ktorým je agent Stone (Thomas Haden Church). Ten má totiž iba svoju jednoznačnú víziu – vidí svet iba v policajných farbách.

twisted metal
Zdroj: escapist.com

Fanatický policajt a šialený klaun

Stále však nie je najhoršou vecou. Tou je vražedný klaun Sweet Tooth, ktorý ovláda Las Lost Vegas, cez ktoré musia prejsť. Zahrá si ho, aspoň v telesnej podobe, wrestler Joe Seanoa a.k.a. Samoa Joe, hlas mu však prepožičia Will Arnett. Ďalej tu hrajú Neve Campell, Mike Mitchell, Tahj Vaughan, Lou Beatty Kr. či Richard Crabal.

Jednoducho, s bojom s outsidermi v pustatinách, stále väčšími zbraňami a obrnenými autami to bude poriadna zábava! Lietajúcim končatinám sa prevedenie slávnej série z PlayStation tiež nebráni… Ak by ste sa už nevedeli seriálu dočkať, je tu tiež skvelá správa – prvá časť príde už 27. júla!

Ako sa pozdáva trailer na Twisted Metal vám? Pobavil vás alebo pri ňom len neveriacky krútite hlavou? Myslíte si, že nás čaká lepšia adaptácia ako zdrojová hra? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: nerdist.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -