Od skúšania schopností až po boj so záporákom Carapaxom. To nám ukazuje nový trailer na Blue Beetle

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Blue Beetle

Je hrdinom – či sa mu to páči alebo nie,“ hovorí nový trailer na Blue Beetle. Presne tým sa stane Xolo Maridueña ako Jaime Reyes, mladý študent, ktorý dostane nepredstaviteľné sily cez mimozemského symbionta. Dostal sa k nemu cez technológiu známu ako Skarab, ktorá si ho vybrala ako svojho nového hostiteľa.

Dostáva vďaka nemu odolný lietajúci oblek, ktorý je takmer nezničiteľný a navyše vie vytvoriť akúkoľvek zbraň, na akú si pomyslí. Problémom bude naučiť sa nové schopnosti ovládať. Našťastie prichádza na pomoc aj rodina. Stvárnia ju Damían Alcázar ako jeho otec, Elpidia Carrillo ako jeho mama či George Lopez ako strýko Rudy.

Cez boje odhaľujú Carapaxa

Dôležitou spojenkyňou sa stane aj sestra, ktorú hrá Belissa Escobendo. Najdrsnejšou však bude určite Adriana Barraza ako babička (resp. Nana), pri ktorej vidíme, že sa nebojí zapojiť do akcie. Rolu má aj Harvey Guillén ako Dr. Sanchez. Nemenej podstatnou postavou je však Jenny Kord v podaní Bruny Marquezine, Jaimeho platonická láska, od ktorej dostane Skarabea.

Na neho má zálusk aj zlomyseľná Victoria Kord v podaní Susane Sarandon, ktorá chce s jeho pomocou pretvoriť svet. Jej poskoci tak majú mladého hrdinu poraziť a zmocniť sa artefaktu. Keď je jeden z jej mužov (hrá ho Raoul Max Trujillo) porazený, dostáva vlastný, ešte hrozivejšie vyzerajúci oblek a stáva sa z neho Carapax.

Blue Beetle
Zdroj: ew.com

Na ochranu rodiny vyberá veľké kalibre

Boje sa stanú odvtedy čoraz intenzívnejšími, ešte že sa mladíkovi darí čoraz lepšie dohadovať s mimozemským rozhraním. Vďaka tomu dokáže vytiahnuť poriadne kalibre a rozdávať vďaka nim rany. A tie budú bolieť ešte viac, keď sa mu budú snažiť ohroziť milovaných.

Režisérom filmu je Angel Manuel Soto a vychádzal pri tom zo scenára, ktorý napísal Gareth Dunnet-Alcocer. Vychádzali z tretieho držiteľa týchto síl, ktorý sa objavil v DC komiksoch. Na plátna kín sa dostane ešte pred reštartom ich filmového sveta a pre nás skutočne onedlho. Bude to 17. augusta.

Ako sa vám páčil nový trailer na Blue Beetle? Čo hovoríte na zbrane, ktoré si Jaime spolu s oblekom vyberá? A ako hodnotíte prvé ukázanie Carapaxa? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -