Nový trailer detektívky Na Nože: Glass Onion odhaľuje ďalšie vrstvy a ukazuje, že veci nie sú tak, ako sa zdali

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer detektívky Na Nože: Glass Onion

Netflix zverejnil nový, plnohodnotný trailer na film Na Nože: Glass Onion. Aj keď bude „cibuľka“ z jeho názvu ozdobným predmetom, jej vrstvy sa musia odhaľovať postupne. A tak nám aj táto ukážka opäť dokazuje, že veci nie sú také, ako sa zdalo z prvotných klipov s postavami a obeťou.

Svojrázny detektív Benoit Blanc (Daniel Craig) sa tentoraz dostáva do Grécka. Nejde sem prvotne za prípadom, ale na pozvanie technického génia a tým miliardára Milesa Brona (Edward Norton). Svojim hosťom poslal krabičky s hádankami ako pozvánky, aby si otestoval ich intelekt. Majú totiž odhaliť jeho vraždu.

Znovu nevieme, kto je obeťou

Áno, má ísť o zábavný prípad hry s vraždou. To však len do momentu, kým nedostane skutočnú obeť. Bron ňou však nie je. Tak kto vlastne leží na zemi? A kto je vrahom? Podozrivým sa opäť stávajú všetci z farbistej zmesi postáv, ktorú si zahrali Janelle MonáeKathryn HahnLeslie Odom Jr.Jessica HenwickMadelyn ClineKate Hudson aj Dave Bautista.

Vo svojich posledných úlohách sa tu ukážu aj Angela Landsbury (To je vražda, napísala) a hviezda Broadwayu, Stephen Sondheim. Obaja herci nás totiž počas posledného roka navždy opustili.

na nože glass onion
Zdroj: wallpapersden.com

Rian Johnson ešte pridáva na záhadnosti

Režisérom snímky je opäť Rian Johnson, rovnako ako pri prvej časti. Ten nás navnaďuje na film ešte záhadnejšími odkazmi, ako nám ukazujú zverejnené videá. Hovorí, že to, čo divákov udrží v sedačkách, nebude prípad samotný. Vytvorili totiž kúsok, ktorý je unikátny a na konci emotívne uspokojivý, ale zároveň aj hádankou sám o sebe.

Naozaj sa zdá, že o sériu zvratov a čoraz zamotanejších dejov núdza nebude. Stále to však dokážu robiť s poriadnym nadhľadom, pre ktorý sme si obľúbili jednotku a dobre zasadenými vtipmi. Odkaz na doskovú hru Cluedo jednoznačne potešil. Film si budeme môcť vychutnať na Netflixe ako predčasný vianočný darček, dorazí tam totiž 23. decembra.

Páčil sa vám nový trailer na Na Nože: Glass Onion? Zamotal vás ešte viac po predošlých zverejnených klipoch? Čo hovoríte na vystupovanie detektíva Blanca? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -