Napriek všetkým problémom je hotový scenár pre film The Flash 2. Počíta sa aj s Ezra Millerom?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Scenár pre Flash 2 hotový

Po sériách odkladov, pretáčok a zmien má super rýchly hrdina z dielne DC prísť počas júna budúceho roka do kín. Dúfajme, že sa tak naozaj stane, pretože sedem posunov už bolo naozaj dostatok. Štúdio však očividne chystanému filmu verí, pretože napriek všetkým problémom napredujú s pokračovaním. Scenár pre film The Flash 2 je už hotový.

Hrdina sa chystá na veľké plátna už od roku 2014. Vystriedali sa pri ňom mená rôznych scenáristov aj režisérov, kým sa poriadne zastabilizoval. Jeho režisérom sa stal Andy Muschietti (To) a o scenár sa postarala Christina Hodson (pracovala aj na bohužiaľ nerealizovanej Batgirl). Príbeh je popisovaný ako prvotriedny a skúšobné premietania hlásia jeho úspech.

skôšobné premietania the flash
Zdroj: startefacts.com

Problémový hlavný predstaviteľ

Čerpá sa najviac z komiksu Flashpoint, kde sa Berry Allen dostane do alternatívnej reality. To dáva filmárom priestor, aby sa otvorili dvere nielen do viacerých vesmírov, ale videli sme z nich aj iné verzie známych postáv. Tak je napríklad súčasťou filmu aj Batman, do ktorého role sa po dekádach vracia Michael Keaton.

Keď sa však zdalo, že film napreduje správnym smerom, začali sa valiť obvinenia na hereckého predstaviteľa, Ezra Millera. Vykazoval presný opak hrdinského správania a na krku má napadnutie, krádeže, únos či nepovolené držanie zbraní a narkotík. S hroziacim väzením visela nad štúdiom aj hrozba zrušenia filmu.

vydanie the flash
Zdroj: thenationview.com

Napredujú spolu s 10-ročným plánom

Našťastie ale herec predniesol verejné ospravedlnenie a vyjadril ochotu prijať odbornú pomoc. Tak mohol film pokračovať vo svojej kampani a momentálne sľubuje dátum vydania 22. júna 2023. Neminuli ho však pretáčky, ktoré sa týkajú novej vízie na filmové univerzum, ktoré má nový riaditeľ štúdia, David Zaslav.

Zrejme je v 10-ročnom pláne aj priestor na ďalšie príbehy s týmto superhrdinom, aj keď sme nevideli ešte jeho prvý film. Portál The Hollywood Reporter informuje o tom, že scenár k filmu The Flash 2 už je hotový. Vytvoril ho David Leslie Johnson-McGoldrick, ktorý pracoval na Aquamanovi aj na jeho pokračovaní s podtitulom Stratené kráľovstvo.

teaser trailer the flash
Zdroj: polygon.com

Vráti sa aj Miller?

Správa zatiaľ nehovorí o tom, či sa počíta s Millerom. Možno aj prostredníctvom novo natočených scén prišli na spôsob, ako ho nahradiť novým hercom. Možnosťou je však aj, že ho v úlohe ponechali a spoliehajú sa na jeho dostatočnú nápravu a možnosť hrať aj v pokračovaní. Momentálne však zostáva čakať ešte osem mesiacov na uvedenie prvého Flasha.

Čo hovoríte na to, že The Flash 2 sa už pripravuje? Počítajú podľa vás naďalej s Ezra Millerom alebo ho budú chcieť nahradiť iným hercom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: denofgeek.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -