Vracia sa konečne Henry Cavill ako Superman? Warner Bros. údajne pracuje na filme Muž z ocele 2

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Príde Muž z ocele 2?

Čoskoro to bude už 10 rokov, čo si Henry Cavill po prvý raz obliekol plášť Supermana. Svoj sólový film dostal v roku 2013 a priniesol ho Zack Snyder. Následne sa objavil vo filme Batman v. Superman: Úsvit spravodlivosti a v Justice League z roku 2017. Odvtedy trpezlivo čakáme na jeho (riadny) návrat. Ten by mohol byť konečne skutočný – Warner Bros. údajne pracuje na filme Muž z ocele 2.

Správu priniesol portál The Hollywood Reporter. Uvádza, že Michael De Luca a Pam Abdy, hlavy štúdia, si želali návrat postavy tak veľmi, že s ním prinesú ďalší film. Ten by mal byť „v podstate druhý Muž z ocele“. Jeho producentom je Charles Roven. Aktuálne hľadajú scenáristu.

christopher mcquarrie muž z ocele
Zdroj: batman-news.com

Bude scenáristom tvorca Mission: Impossible?

Na vrchole ich rebríčka je Christopher McQuarrie. Toho môžeme poznať ako tvorcu série Mission: Impossible, ktorej sa ujal po filme Národ grázlov v roku 2015. Pracoval aj na filmoch Jack Reacher alebo Na hrane zajtrajška. Jeho účasť je ale veľmi otázna, nakoľko je aktuálne zaneprázdnený tvorbou dvoch filmov zo značky súčasne.

Supermana sme za posledné roky mohli vidieť v DCEU iba ako „beztvárne“ cameo. Už pred filmom Shazam! boli diskusie o jeho návrate, ktoré sa ukázali nepotvrdené. Nové, ešte vášnivejšie debaty, sa rozbehli okolo filmu Black Adam. Hovorilo sa, že si Kryptoňan zmeria sily s antihrdinom Dwayna Johnsona.

superman black adam
Zdroj: paperwriter.ca

Zmeny na posledný chvíľu

Zdá sa, že tie sa ukázali o niečo pravdivejšie. Film síce len čaká na svoje uvedenie, ale unikla z neho scéna po titulkoch. A tá naozaj ukazuje príchod Kal-Ela s tvárou Henryho Cavilla. Správy hovoria o tom, že toto nebol pôvodný plán, ale vyžiadal si to samotný Johnson.

Presvedčil hlavy štúdia, aby dohovorili Cavilla pre jeho návrat. Nasledovali vraj série vyjednávaní, ktoré vyústili k tomu, že ešte počas septembra sa natočila dodatočná scéna, ktorá prichádza po titulkoch. Takže je to isté – Henry Cavill je späť ako Superman!

henry cavill superman
Zdroj: qc-magazine.co.uk

Návrat je tak jasný

Čo by sme mali čakať od filmu Muž z ocele 2 v tejto fáze samozrejme nie je známe. Ťažké je aj povedať, ktorého z širokého zoznamu jeho nepriateľov by sme tam mohli vidieť, prípadne, či by nešlo o príbeh s viacerými z nich. Medzitým je ale takmer jasné, že nastane súboj s Black Adamom. Jeho film si môžete pozrieť v kinách už od štvrtku, 20. októbra alebo využiť jedinečnú Pánsku jazdu od siete kín CINEMAX a vidieť ho o deň skôr.

Ste radi, že sa vracia Henry Cavill ako Superman alebo by ste v úlohe radi videli niekoho iného? Čo si myslíte, že máme čakať od pokračovania Muža z ocele? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

  1. Suhlasim… A dakujem Jonsonovy za to ze sa mu to podarilo.. Pretoze Superman uz bude vzdy iba henry cavil, batman uz bude vzdy iba ben afleck.. A pokial to pomenia tak znicia vsetko na co ludia sa tesia a budu tesit.. Ved vidiet vo filmoch aj spolocnych Black adama, shazam, superman, batman, aquaman, wonder women, flash, green Lanten, je pre mna ako divaka uplne uzasne..

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -