Anthony Mackie, Morena Baccarin a Maddie Hasson budú čeliť príšerám v postapokalyptickom trileri Elevation

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Anthony Mackie v postapo trileri Elevation

Anthony Mackie, Morena Baccarin a Maddie Hasson si zahrajú v postapokalyptickom akčnom trileri Elevation. Jeho réžiu si zobral na starosť George Nolfi, ktorý v minulosti režíroval aj napísal scenár k snímke Správcovia osudu. Okrem toho je aj autorom scenárov pre Dannyho dvanástku či Bourneovo ultimátum.

Film vzniká pod hlavičkou štúdia Lyrical Media. Jeho producentom je Brad Fuller, ktorý túto úlohu zastával napríklad pri Tichom mieste alebo doteraz všetkých filmov zo série Očista. Autormi scenára je dvojica Kenny Ryan a Jacob Roman, ktorí spoločne pracovali na seriáli Tím SEAL.

anthony mackie morena baccarin maddie hasson
Zdroj yahoo.com

Záchrana pred príšerami v Skalistých horách

Detaily o deji či presné špecifiká príbehu sú zatiaľ prísne strážené. Má však ísť o vysoko konceptuálny, tematický akčný kúsok, ktorý sa bude odohrávať v pohorí Rocky Mountains. Zameria sa na slobodného otca, ktorý bude musieť s dvomi ženami vycestovať z bezpečia ich domova. Musia čeliť monštruóznym príšerám, aby zachránili život dieťaťa.

Obe herečky už vraj podnikli cestu do Skalistých hôr, nakrúcať by sa tak mohlo začať čoskoro. Baccarin môžu diváci poznať z Deadpoola, ale aj seriálu Hviezdna brána, Firefly, Gotham alebo Dobrá manželka. Najbližšie ju budeme môcť vidieť v krimi Fast Charlie, kde si zahrá spolu s Piercom Brosnanom.

george nolfi
Režisér George Nolfi; Zdroj: imdb.com

Zdá sa, že sa začne nakrúcať čoskoro

Hasson sa objavila pomerne nedávno v horore Zhubné zlo. Ešte počas tohto roka dorazí jej chystaný film Taurus, kde hrajú aj Machine Gun Kelly alebo Megan Fox. Mackie, ktorého môžeme poznať predovšetkým ako Falcona (alebo respektíve nového Captaina Americu) z Marvelu, bude film aj produkovať. Tejto úlohy sa ujal aj pre seriálovej adaptácie hry Twisted Metal pre Peacock.

Aktuálne vraj dokončuje historický film zasadený do siedmeho storočia s názvom Desert Warrior. Po padnutí poslednej klapky sa zrejme bude môcť pridať k dvojici kolegýň, aby sa mohlo začať nakrúcať. Snáď sa počas toho dozvieme aj viac detailov o deji, bojov s príšerami… alebo aspoň dátum vydania.

Ako sa vám pozdáva herecké zoskupenie Anthony Mackie, Morena Baccarin a Maddie Hasson pre film Elevation? Čo hovoríte zatiaľ na postapokalyptický akčný kúsok? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: deadline.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -