Trailer na M3GAN od Jamesa Wana – desivá robotická bábika zoberie ochranu až príliš doslovne

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na M3GAN

Štúdio Universal Pictures zverejňuje prvý trailer k filmu M3GAN. Najnovší titul od Jamesa Wana, ktorý priniesol série Saw či V zajatí démonov, je popisovaný ako techno-triler. Ukazuje robotickú bábiku, ktorá by mohla byť zázrakom technológie. Stáva sa však čoraz viac desivou a časom začne siahať aj po životoch iných.

Hrá tu Allison Williams ako Gemma, tvorkyňa robotov, ktoré majú slúžiť ako hračky pre deti. Jej neter Cady, ktorú hrá Violet McGraw, príde o oboch rodičov pri autonehode a dostáva sa do jej starostlivosti. Nie je však pripravená na túto úlohu a navyše v práci zažíva tlaky na prezentovanie nového projektu. Rozhodne sa tak tieto dva prvky spojiť.

Robotická bábika sa vymyká spod kontroly

Predstavuje Model 3 Generatívny Android, v skratke M3GAN. Mala by tvoriť perfektnú spoločníčku pre 8-ročné dievča a skvelý nástroj pre rodiča. Počúva, neustále sa učí a tak sa stáva priateľom aj učiteľom, kamarátom na hranie aj ochrancom. Lenže ochranu pred tým, aby sa Cady čokoľvek stalo, začne brať až príliš doslovne.

Dostáva sa spod kontroly a bude pribúdať tiel. Desivý prvok narastá, predsa len, za snímkou stojí štúdio Blumhouse. Od nich môžeme poznať filmy Uteč, Halloween – ktorý onedlho dostane svoju tretiu časť a ukončenie – či nedávny Čierny telefón, o ktorom hovorí aj trailer.

m3gan
Zdroj: people.com

James Wan s Blumhousom znamenajú automatickú mieru desivosti

Scenár napísal Akela Cooper, ktorý s Wanom priniesol už Zhubné zlo. Aktuálne vytvára príbehovo aj druhú Mníšku. Samotnú podobu bábiky vytvorili dve herečky – jej mimiku a pohyby si zobrala na starosť Amie Donald a jej hlasom je Jenna Davis.

Zvyšok obsadenia tvoria Ronny Chieng (Shang-Chi), Brian Jordan Alvarez (Will & Grace), Jen Van Epps (Cowboy Bebop), Lori Dungey (Pán prsteňpv: Spoločenstvo prsteňa) a Stephane Garneau-Monten (Straight Forward). Premiéra je naplánovaná na 13. januára a film má byť vydaný výlučne v kinách.

Zaujal vás trailer na M3GAN a vydesil vás? Ako vnímate vy tému vzbúrenej umelej inteligencie? Čo hovoríte na označenie filmu ako techno-trileru? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hyperbeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -