Finálny trailer na Halloween končí ukazuje odhodlanie skoncovať po 40 rokov s Michaelom Myersom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Posledný trailer na Halloween končí

Prichádza finálny trailer na film Halloween končí. Snímka by mala (údajne) ukončiť nielen stanovenú súčasnú trilógiu, ale aj celú ságu s Michaelom Myersom. Po 40 rokoch je totiž Laurie odhodlaná s ním skoncovať viac, ako kedykoľvek predtým. Zastaví jeho sériu vrážd alebo sa sama stane obeťou?

Ukážka začína jej výpoveďou o vrahovi, ktorý pred štyrmi dekádami zmizol, ale vrátil sa ešte silnejší ako predtým. Dozvedáme sa, ako to bolo s jej dcérou Karen, ktorej osud sa stal po poslednom filme nejasným. Michael jasne dokazuje, že je pripravený aj po troch rokoch zobrať do ruky nôž a nechávať za sebou hromadu tiel.

Odhodlanie zabiť ho aj za cenu straty života

Strode je však pripravená vraha sama zabiť. Dokonca aj keby ju to malo stáť život. „Možno jediná cesta, ako môže zomrieť je, keď zomriem aj ja.“ Otázne je, či sa snaží naznačovať svoju obetu a súčasné zabitie s Myersom alebo len zdôrazňuje, že ju už nič nemôže zastaviť.

Finálny súboj aj výstrely v dome vidíme opätovne po predošlej ukážke, teraz však dostávajú ešte väčšiu dynamiku. Do toho sa pridáva aj ďalší moment napätia, keď dá zabijakovi dole jeho ikonickú bielu masku. Lenže ešte nenastal jeho koniec a slovami „Prišiel si sem, aby si ma zabil. Tak to sprav!“ v ňom prebudí nové besnenie.

halloween končí
Zdroj: manofmany.com

Zakončenie trilógie aj celej ságy

Zdá sa, že film skvele zavŕši do tretice sériu, ktorú v roku 2018 naštartoval David Gordon Green. Nadviazal naň filmom Halloween zabíja, kde sa Michael vrátil do rodného domu. Bol aj autorom scenára, podieľali sa na ňom však aj Danny McBride, Paul Brad Logan a Chris Bernier.

Rolu Laurie samozrejme, rovnako ako od roku 1978, stvárňuje Jamie Lee Curtis. Myersa bude opäť hrať dvojica hercov a to James Jude Courtney a Nick Castle. Tentoraz uvidíme už aj vnučku hlavnej postavy, Allyson (zahrá si ju Andi Matichak). Záver ságy si budeme môcť pozrieť v kinách od 13. októbra.

Navnadil vás posledný trailer na Halloween končí na uvedenie v kinách budúci týždeň? Myslíte si, že pôjde o skutočný koniec Michaela? Obetuje sa Laurie, aby ho dostala? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: manofmany.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -