Je to známe, It Takes Two bude film. Získal si ho pre seba Amazon, stoja za ním špičkové mená

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

It Takes Two dostane film

Ešte začiatkom februára sme priniesli správu, že skvelý herný titul (ktorý je aj minuloročnou hrou roka) dostane filmové alebo seriálové spracovanie. Teraz už je to známe. It Takes Two dostane film, ktorý si pre seba získal Amazon. Prinesú ho v spolupráci spoločnosti dj2 Entertainment spolu so Seven Bucks Production a napíšu ho tvorcovia Ježka Sonica. Máme sa teda na čo tešiť.

Hra rozpráva o manželskom páre, ktorý tvoria May a Cody. Tí si prechádzajú rozvodom, ale razom sú mágiou transformovaní do bábok, ktoré ich reprezentujú, ktoré vytvorila ich dcéra Rose. Sú uväznení vo fantastickom svete, z ktorého môžu nájsť cestu naspäť do svojich tiel iba vďaka vzájomnej spolupráci.

It Takes Two
Zdroj: gamerant.com

Herný unikát s mnohými oceneniami

Herný titul je absolútnym unikátom. To aj z toho dôvodu, že je výhradne co-op, úplne bez možnosti single playeru. Môžete si ju zahrať s druhou osobou priamo vo svojej obývačke na split-screene alebo so svojím online partnerom. Momentálne má stále vyše 10 miliónov hráčov po celom svete.

Jej úspech od vydania v marci 2021 vyzdvihujú stále aj kritici. Dôkazom môže byť celá rada ocenení, predovšetkým už spomínaná hra roka 2021. Stojí za ním štúdio Hazeligh a jeho vývojári Josef Fares a Oskar Wolontis. Prvý menovaný je aj známym režisérom a preto je skvelou správou, že bude na snímke tiež pracovať. Avšak ako výkonný producent.

It Takes Two adaptácia
Zdroj: rockpapershotgun.com

Od tvorcov Ježka Sonica

Vývojári sa pre adaptáciu spájajú so štúdiom dj2 Entertainment, ktoré sa špecializuje práve adaptovaním videohier do iných médií. Nachádza sa medzi nimi pripravované anime Tomb Raider pre Netflix, či seriál podľa hry Disco Elysium a film na motívy Sleeping Dogs.

Avšak ich najsilnejšími počinmi bola za posledné roky dvojica filmov Ježko Sonic. Dvojka u nás ešte stále beží v kinách a stále do nich láka viac divákov. Na nich pracovali aj scenáristi Pat Casey a Josh Miller, ktorí tiež prinesú skript pre It Takes Two film.

It Takes Two
Zdroj: gamerant.com

Ruku k dielu pridá aj Dwayne Johnson

Aby toho nebolo málo, pridáva sa ešte aj produkčné štúdio Seven Bucks. Za ním nestojí nikto iný ako Dwayne Johnson (a bratia Hiram a Dany Garciovci). Za posledný čas teda priniesli snímky ako Red Notice alebo Expedícia: Džungľa (pri oboch chystá pokračovanie). Avšak postarali sa aj o ľahký reboot a z časti pokračovanie série Jumanji, aj so zatiaľ posledným titulom Jumaji: Ďalší level.

Dmitri M. Johnson, riaditeľ spoločnosti dj2 sa už predtým vyjadril, akou je skvelou správou, že môžu tento titul rozšíriť mimo prostredia hrania. Určite súhlasíme s tým, že ide o výbornú správu. A so všetkými produkčnými štúdiami a scenáristami navyše vidíme, že film je v správnych rukách. Unikátna hra si totiž zaslúži aj unikátne prevedenie na plátno.

Ste radi za novinku, že It Takes Two bude film alebo viac sklamaní, lebo ste čakali seriál? Máte odohranú aj hru alebo čakáte práve na takéto prevedenie príbehu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -