Najväčšia temnota pre Lambertovcov čaká na odomknutie, hovorí trailer na Insidious: Červené dvere

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Trailer na Insidious: Červené dvere

Blumhouse prináša prvý trailer na očakávané pokračovanie Insidious: Červené dvere. Piaty diel série totiž opätovne nadväzuje na fanúšikmi najobľúbenejšie prvé dva diely. Znovu tak uvidíme rodinu Lambertovcov, ktorá sa však svojich démonov ešte nezbavila. Práve naopak, ich najväčšia temnota ešte len čaká na svoje odomknutie.

V prvom filme z roku 2010 sa Renai (Rose Byrne) a Josh Lambertovci (Patrick Wilson) sťahujú do nového domu, kde sa dejú neobvyklé veci. Tie sa eskalujú, keď ich syn Dalton (Ty Simpkins) upadne do kómy a tak vyhľadajú služby vyšetrovateľky paranormálnych javov Elise Rainier (Lin Shanye). Prostredníctvom nej sa dozvedáme o The Further, paralelnej dimenzii obývanej nepokojnými dušami, ktoré sa snažia získať tú Daltonovu.

Svet démonov opäť otvorený

Druhý film na tieto deje plynule nadväzoval a zdalo sa, že ide pre Lambertovcov o koniec ich trápení. Obzlášť po tom, čo boli trojka a štvorka prequelmi. Teraz však vidíme, že sa pozrieme do obdobia 10 rokov po spomenutých udalostiach, kde sa veci opätovne zvrhnú k horšiemu.

Dalton sa pripravoval na vysokú, keď sa zase stal cieľom zlých síl. K tomu treba pripočítať potláčané spomienky na predošlé udalosti, ktoré opätovne začne nadobúdať prostredníctvom terapeutických kresieb. Všetci sa tak musia vrátiť do démonického sveta ešte raz a navždy uzatvoriť spojenie medzi ním a ich synom. Podarí sa im zamknúť predmetné dvere, ktoré sa teraz stávajú až príliš reálnymi?

insidious červené dvere
Zdroj: bloody-disgusting.com

Zbavia sa Lambertovci zla?

Značku naštartoval pred vyše dekádou súčasný hororový majster James Wan. Pre prequely ale odovzdal režisérke povinnosti Leighovi Whanellovi, ktorý zároveň písal k všetkým štyrom scenáre. Piatu časť si zobral na starosť Patrick Wilson, ktorý tu hrá aj jednu z hlavných úloh.

Zmena je na mieste tvorcu príbehu. Po prvý raz ho napísal niekto iný. Tentoraz je to Scott Teems, ktorého môžeme poznať napríklad ako autora Halloween zabíja. Ďalšími hercami okrem vracajúcej sa hlavnej trojice sú Peter Dager, Sinclair Daniel či Hiam Abbass. Červené dvere majú naplánovanú premiéru v kinách na 7. júla.

Páčil sa vám trailer na Insidious: Červené dvere? Čo hovoríte na návrat deja k Lambertovcom? Myslíte, že sa im nadobro podarí poraziť ich démonov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -