Vieme, kedy sa začne nakrúcanie Mortal Kombat 2. Zároveň sa odhaľujú noví záporáci

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Do Mortal Kombat 2 prichádzajú noví záporáci

Na vlne úspechu videoherných adaptácií (Super Mario Bros. vo filme aktuálne v kinách a The Last of Us na HBO Max) prináša nové informácie aj spoločnosť New Line Cinema. Ich producent Todd Garner nám prezrádza, kedy sa začne nakrúcať pokračovanie bojovky. Zároveň sa prostredníctvom správy od iného média odhaľuje aj to, akí pribudnú do filmu Mortal Kombat 2 noví záporáci.

Prvý film nemohol byť kvôli pandemickej situácii uvádzaný v kinách a tak poputoval na streamovaciu službu. Aj napriek tomu si zarobil dvojnásobok svojho rozpočtu a získal obľubu u fanúšikov. Preto spoločnosť Warner Bros. potvrdila pokračovanie a na režisérsku stoličku opäť posadili Simona McQuioda.

mortal kombat baraka sindel
Zdroj: youtube.com

Štyria noví nepriatelia (a ďalší očakávaný)

Scenár píše Jeremy Slater, ktorý je autorom úspešného marvelovského seriálu Moon Knight. Na dvojku čakáme v podstate od roku 2021, teraz však dostávame od produkcie dobré správy. Nakrúcanie sa začne už počas júna. Ďalšie novinky však prináša That Hashtag Show, ktorá odhaľuje, akým štyrom nepriateľom sa postavia naši hrdinovia.

Budú nimi Baraka, Sindel, Quan Chi a Shao Kan. Prítomnosť posledného menovaného je skvelou správou pre fanúšikov. Prvý raz sa objavil už v roku 1993, tiež v hre Mortal Kombat 2. Bol tam hlavným antagonistom, odvtedy sa objavil už v celej rade titulov a v podstate ide o vládcu Outworldu (teda opačného sveta k Earthrealmu).

Mortal Kombat Quan Chi Shao Kahn
Zdroj: cbr.com

Vracia sa aj Sub-Zero?

Zaujímavou správou je aj, že sa vráti herec Joe Taslim, ktorý dokonca podpísal zmluvu na viacero filmov. Jeho postavu Sub-Zera sme totiž videli porazenú (a na konci zomrel). Skúsenejší fanúšikovia však tiež vedia, že Bi-Han bol vzkriesený ako Noob Saibot, takže je takmer isté, že uvidíme aj túto postavu. Zatiaľ nepotvrdenou správou je aj to, že by sa mala ukázať Kitana.

Zatiaľ sa nič nehovorilo ani o Johnnym Cageovi. Na konci jednotky sme však mohli vidieť ako nový hlavný hrdina Cole Young (Lewis Tan) smeruje do Hollywoodu, aby do turnaja, kde sú v stávke oba svety, získal aj túto hereckú hviezdu. Na potvrdenie a samozrejme aj výbery hercov si však musíme ešte počkať.

Páči sa vám, že do Mortal Kombat 2 pribudli práve títo záporáci? Ste radi, že sa objaví práve najžiadanejší Shao Khan? Kto by si ich mohol podľa vás zahrať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -