Film Mortal Kombat 2 sa hýbe vpred. Štúdio v novej správe potvrdilo režiséra

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Mortal Kombat 2 aj s režisérom

Štúdio New Line Cinema dáva najavo, že produkcia filmu Mortal Kombat 2 sa hýbe vpred. Ukazujú nám to tak, že potvrdili režiséra, ktorý povedie pokračovanie filmu z minulého roka. Scenáristu sme pritom spoznali už v januári, bude ním Jeremy Slater.

Ďalší príbeh v boji Earthrealmu a Outworldu tak prinesie rovnaký človek, ktorý sa postaral o seriál Moon Knight od Marvelu. Kým na tejto pozícii sa oproti jednotke vystriedal človek, na režisérskej stoličke sa to nemení. Opäť prichádza Simon McQuoid, aby priniesol akčnú nádielku aj do druhého filmu.

simon mcquoid mortal kombat
Zdroj: thehollywoodreporter.com

Film spravil odvážny krok s novou postavou

Jednotka bola celovečerným debutom pre tohto austrálskeho tvorcu. V minulosti však pracoval na viacerých videohrách a bol ocenený na filmovom festivale Cannes za svoje krátke filmy. Dostal tak ceny Film Grand Prix a Grand Clio. Mortal Kombat mu však priniesol ďalší úspech a momentálne pracuje aj na projekty so Sony. Pôjde o sci-fi, v ktorom sa bude ohýbať realita a jeho názov je Omega.

Moderné spracovanie známej bojovej hry z roku 1992 spravilo už tak odvážny krok. Popri celom zástupe postáv sa rozhodli použiť nováčika, ktorý nefiguroval v predlohe. Ním bol Cole Young, ktorého si zahral  Lewis Tan. Mladý zápasník sa pri hľadaní svojich koreňov zapletie do tohto veľkého súboja a turnaja v bojových umeniach.

Mortal Kombat pokračovanie
Zdroj: fadilozturk.com

Množstvo známych tvárí však nechýbalo

Nemohli ale chýbať ani známe tváre. Tak sme tu videli obľúbené charaktery Scorpion (Hiroyuki Sanada), Sub-Zero (Joe Taslim), Raiden (Tadanobu Asano), Liu Kang (Ludi Lin), Kung Lao (Max Huang), Sonya Blade (Jessica McNamee), Jax (Mehcad Brooks), Shang Tsung (Chin Han), Mileena (Sisi Stringer) alebo Kano (Josh Lawson).

Zopár postáv tu fanúšikom zrejme chýbalo. Našťastie sme na nich dostali odkazy alebo priame spomenutia postáv, tak vieme, že ich uvidíme v Mortal Kombat 2. Príkladom je kladivom sa oháňajúci Shao Kahn (o ktorom sú predpoklady, že by ho mohol hrať Dwayne Johnson) a úplne jasným je narcistická hollywoodska hviezda Johnny Cage. Tu zase hlasy z internetu volajú po tom, aby ho hral wrestler The Miz.

Ste radi, že sa pre pokračovanie Mortal Kombat vracia rovnaký režisér, ako pre prvú časť? Išlo podľa vás o kvalitné spracovanie predlohy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -