Warner Bros. údajne pracuje na výrobe niekoľkých Mortal Kombat filmov. Dočkáme sa ďalšej úspešnej franšízy?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Nové Mortal Kombat filmy vo vývoji

V apríli tohto roka sme sa dočkali rebootu filmovej série založenej na rovnomennej videohre. Mortal Kombat je obľúbenou hrou mnohých hráčov a posledný filmový kúsok preto viacerých nadchol. Aj keď kritici mali ohľadom filmu zmiešané pocity, štúdio Warner Bros. ich zrejme nemá. Vo výrobe sú údajne viaceré nové Mortal Kombat filmy, pričom niektoré by mohli byť pokračovaním tohtoročného rebootu.

V ňom sa netradične tvorcovia zamerali na postavu menom Cole Young. Toho naháňa mrazivý Sub-Zero, avšak je zachránený vojakmi Sonyou Blade a Jaxom. Od nich sa dozvie, že je jedným z mnohých vyvolených, ktorí majú na starosti zastupovať Zem na turnaji Mortal Kombat. Takýmto spôsobom vedia zachrániť Zem pred čarodejníkom Shang Tsungom a jeho armádou.

Mortal Kombat 7 minút
Zdroj: wall.alphacoders.com

Najnovší reboot bol zrejme iba začiatkom

Mortal Kombat, ktorý sme si mohli pozrieť v apríli napríklad cez HBO Max, dosiahol celkom úspech, avšak skončil pomerne otvorene. Viacerým prišlo, že film slúžil skôr ako vstup do dlhšej série a tak sa zrejme aj stane. Niektoré zdroje zvnútra štúdia dokonca potvrdili, že sa chystá pokračovanie spomínaného filmu. Tieto informácie potvrdzujú ale aj staršie prehlásenia tvorcov.

Jeden zo scenáristov, Greg Russo, napríklad povedal, že reboot staršej série si vie predstaviť ako trilógiu, a teda by to nekončilo najnovším kúskom z roku 2021. Herec Joe Taslim, ktorý hral Sub-Zera, zas prezradil, že ak bude film úspešný (čo bol), jeho zmluva platí až na štyri ďalšie pokračovania. Sub-Zera tak zrejme bude hrať minimálne v ďalších štyroch filmoch.

animovaný mortal kombat
Zdroj: hdqwalls.com

Filmy, ktoré sú ale vo výrobe, nemusia byť iba hrané. Síce sa na to zrejme teraz štúdio zameriava, no môže sa stať, že dostaneme aj nejaký animovaný seriál alebo film. Príkladom toho je animovaný film z roku 2020, Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge. Takže je možné, že dostaneme aj ďalšie krvavé animáky. Zatiaľ to je ale všetko, čo o budúcich filmoch vieme, a o detailoch sa viac snáď dozvieme v budúcnosti.

Ste fanúšikom série Mortal Kombat, či už hier alebo filmov? Chcete pokračovanie nového rebootu alebo dáte radšej prednosť animovanej sérii? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -