Film Dungeons & Dragons nám odhaľuje svoje postavy na prvých ukážkach z Comic-Conu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Film Dungeons & Dragons odhaľuje postavy

Bolo viac ako jasné, že najväčšia udalosť pre geekov prinesie pre fanúšikov prevratné informácie. Comic-Con práve prebieha v San Diegu a svoj panel tam bude mať aj snímka založená na najznámejšej svetovej RPG hre. Ešte predtým však odhalili prvé zábery, na ktorých z filmu Dungeons & Dragons ukazujú kľúčové postavy.

Vieme, že roleplayová hra vznikla ešte v roku 1974 a už vo svojej piatej reedícii sa teší popularite fanúšikov doteraz. Pokusov o filmové spracovanie bolo niekoľko, žiadne z nich sa však nestretlo s úspechom. Do širšieho povedomia sa dostala opäť vďaka seriálu Stranger Things, kde ju hlavní hrdinovia nielen hrajú, ale inšpiruje aj názvy monštier v ňom.

Dungeons & Dragons Hasbro
Zdroj: eurogamer.pl

Dlho zaseknuté filmové spracovanie

Známe je aj to, že sa už istý čas chystá nové filmové spracovanie. Roky bola produkcia zaseknutá, kým sa jej neujali režiséri John Francis Daley a Jonathan Goldstein. Vytvorili tiež aj scenár, s čím aj asistoval aj Michael Gilio.

Podarilo sa im priniesť aj riadne herecké obsadenie. Sľubujú nám dátum vydania 3. marca 2023. Na takto blízky termín sme o ňom vedeli kriticky málo informácií. Teda až doteraz. Vďaka panelu na cone sa nám odhaľuje celý názov – Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves.

film dungeons & dragons
Zdroj: fandomwire.com

Dátum vydania nie je vôbec ďaleko

Ale čo je ešte lepšie, pustili sériu krátkych ukážok, na ktorých predstavujú hlavné postavy. Našťastie boli redaktori z portálu Screen Rant dostatočne rýchli na to, aby ich zachytili a priniesli na svoj web aj sociálne siete. Vďaka nim ich môžeme priniesť tiež.

dungeons & dragons postavy
Zdroj: thefanboyseo.com

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves odhaľuje svoje postavy

Prvým na rade je Chris Pine. Stávame sa posadnutým jeho lákaním do taverny. Súdiac podľa hry na lutnu ako na elektrickú gitaru by mohlo ísť o poriadne energického barda.

Michelle Rodriguez ukazuje a dokazuje svoje akčné schopnosti zas a znovu. Ako by sme pochybovali! Podľa správania aj ikonky dolu pri mene je jasné, že pôjde o barbara.

Hviezda preslávená Bridgertonom, vstupuje Regé-Jean Page. Grófstvo mení za drakov a my sa nehneváme. Bude tu paladinom.

Ak niekto volal mága, tak si počkajte na Justice Smitha. Ten je pripravený vrhnúť zopár kúziel.

Sopia Lillis vyzerá étericky. Elfka či polo-elfka, naisto však druidka.

To najlepšie nakoniec – Hugh Grant necháva fakľu zapálenú pre znavených cestovateľov. Znateľne oplýva profesorskou múdrosťou, ide o banditu a podvodníka (rogue).

Nevieme sa dočkať, kým uvidíme viac!

Je nutné povedať, s týmito zverejnenými postavami s ich plnými schopnosťami a všetkými zameraniami sa začínajú obavy o film znižovať. Uvidíme ešte, čo prinesie samotný panel na udalosti, ale zostávame s prstami prekríženými o trailer.

Páči sa vám odhalenie postáv a celého názvu pre film Dungeons & Dragons? Tiež začína stúpať vaše nadšenie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -