Na Cavilla zabudnite. Budúcnosť DC bude patriť Supergirl, v hre je hviezda Rod draka

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Hviezda Rod draka ako Supergirl?

Plány štúdia DC sú na najbližšie roky jasne stanovené. Kým primárne najsilnejšou postavou v predošlých érach bol vždy Superman, terajší svet by mohol patriť inej postave. Na výbere herečky sa momentálne naplno pracuje, no podľa portálu Deadline už je kandidátka jasná. Horúcou voľbou má byť Milly Alcock, z ktorej by sa mohla stať nová Supergirl.

Alcock môžeme veľmi dobre poznať zo seriálu Rod draka, ktorý sa odohráva pred udalosťami Hry o tróny. Zahrala si tam princeznú Rheanyru Targaryen, respektíve jej mladšiu verziu v prvej polovici seriálu. Z Dragon Stone vo Westerose by mohla poputovať do sveta superhrdinov. Štúdio však zatiaľ nevydalo oficiálne prehlásenie, či rolu 23-ročnej herečke priamo ponúkne.

Pri skúšaní scén bude mať konkurenciu

Pravdepodobnejšia je stále možnosť, že austrálska kráska pôjde na skúšky a čítania scenárov. Ak k tomu príde, má značne silnú konkurenciu. Do role je totiž zvažovaná aj Meg Donelly, ktorá je aktuálne hlasom Supergirl v animovaných projektoch od DC. Predtým bola hviezdou Disney Channel v seriáli Zombies.

Stále nejde o jedinú dvojicu, v rovnici sa nachádza aj Emilia Jones. Tá má na konte už jeden oscarový film CODA a objavila sa aj v trpkej komédií Mladosť. Diváci ju však môžu najlepšie poznať z netflixovského seriálu Locke & Key.

Temnejšia hrdinka akú sme doteraz poznali

Trojica mladých herečiek tak bude skúšať svoje najlepšie schopnosti, iba jedna z nich sa stane protagonistkou vo filme Supergirl, Woman of Tomorrow. Snímku oznámil nový vedúci filmovej tvorby, James Gunn, ešte v roku 2022. Vychádza z rovnomenného komiksu od Toma Kinga. V ňom sú jasné stanovené rozdiely k Supermanovi, ale aj Supergirl, ako ju doteraz poznáme, čo vyzdvihol aj samotný Gunn.

Kal-El bol poslaný na Zem, kde bol vychovávaný milujúcou rodinou. Namiesto toho Kara-Zor-El iba prežívala na zvyškoch planéty Krypton, kde videla, ako všetci naokolo nej zomierajú. Po 14 zdrvujúcich rokoch sa jej podarilo dostať na Zem. Týmito udalosťami poznačenú uvidíme oveľa viac temnú a drsnú verziu známej postavy.

Myslíte si, že sa s Milly Alcock stane Supergirl alebo má podľa vás šancu iná zo spomenutých herečiek? Ktorú z nich si viete najlepšie predstaviť v uvedenej roli? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -