Dakota Johnson a Cooper Raiff čelia neistote a riskantným vzťahom. To ukazuje trailer na Cha Cha Real Smooth

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Cha Cha Real Smooth

Čerstvo z filmového festivalu v Sundance prichádza trailer na film Cha Cha Real Smooth. Tam sa stal miláčikom divákov, ktorí ho chválili za jeho prirodzené a realistické zobrazenie afér a vzťahov zo života. Hlavné úlohy v ňom stvárňujú Dakota Johnson (50 odtieňov sivej) a Cooper Raiff, ktorý je zároveň režisérom.

Zahrá si tu postavu mladého človeka Andrewa, ktorý len čerstvo vo svojich 22 rokoch dokončil vysokú školu. Pracuje v reštaurácii s rýchlym občerstvením a stále žije so svojimi rodičmi a mladším bratom. Sleduje, ako okolo neho ubieha čas, ale má pocit, že by mal robiť niečo väčšie. A zhodou osudu – dozvie sa, že je dobrý pri práci s ľuďmi.

Neistý Andrew sa stretne nádhernou Domino

Tieto novozískané skúsenosti využije ako plánovač párty. Na jednej, ktorú organizuje pre Bar Mitzvah, stretne nádhernú mladú ženu Domino (Johnson). Tá sa snaží navigovať svojím životom s večným smútkom, so svojou dcérou Lolou (Vanessa Burghardt). Silná introvertka sa zrazu dokáže cítiť pri Andrewovi bezstarostne a ľahko.

Stane sa tak pomyselným starším bratom Loly. Avšak zbližovať sa čoraz viac sa môže stať nebezpečným. Andrew a Domino sa totiž môžu zamilovať, čo by znamenalo katastrofu. On je ešte stále v živote stratený a vôbec nie je pripravený na rodinu. Ona je zasnúbená s úspešným právnikom a nechce viac riskovať.

cha cha real smooth
Zdroj: kinofisha.info

Citlivý a realistický príbeh

Kombinácia komédie a drámy chytila divákov na festivale za srdce. Čaká ho premiéra ešte na filmovom festivale Tribeca v júni a potom môže poputovať na streamovaciu službu Apple TV+, pretože táto spoločnosť na neho kúpila práva. Tu a vo vybraných kinách sa objaví 17. júna.

Okrem spomenutej trojice hercov si v snímke zahrá napríklad Leslie Mann ako Andrewova mama. Jeho otca zase stvárňuje Brad Garrett. Medzi zvyšok obsadenia sa pridávajú Evan AssanteRaúl CastilloOdeya RushErik FeigJessica Switch alebo Ro Donnelly. Herec v hlavnej úlohe a režisér v jednej osobe, Cooper Raiff, si snímku aj produkuje.

Zaujal vás trailer na film Cha Cha Real Smooth? Tiež ste zvedaví na tento citlivý a realisticko podaný príbeh? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -