Chystá sa film Nebezpečná láskavosť 2. Vrátia sa herečky z prvého filmu?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Chystá sa Nebezpečná láskavosť 2

Štúdiá Amazon a Lionsgate oznámil, že chystajú film Nebezpečná láskavosť 2. Pre pokračovanie sa vracia aj režisér pôvodnej časti, Paul Feig. Samozrejme, nie je to žiadnym prekvapením, pretože tvorca, ktorý priniesol napríklad aj komédiu Družičky, pravidelne vyhlasuje, že ide o jeho obľúbený projekt. Tiež ho považuje za svoj najvydarenejší.

Nie je pri tom sám. Vďaka svojmu cynickému, drsnému, až čiernemu humoru a množstvu zvratov sa stal úspešným u divákov aj kritikov. V roku 2018, keď bol vydaný, dokázal svoj rozpočet 20 miliónov dolárov až späťnásobiť. 100 miliónov v kinách sa teda dá rozhodne považovať aj za kasový trhák!

Nebezpečná láskavosť RECENZIA
Zdroj: hdqwalls.com

Triler s poriadnou dávkou čierneho humoru

Čierna komédia/triler je pritom adaptáciou rovnomennej knihy od Darcey Bell, ktorá vyšla iba rok pred uvedením filmu. Sleduje príbeh ovdovelej matky Stephanie (Anna Kendrick), ktorá sa v tom čase živí natáčaním videí na internet (vlogerka). Jej dcéra začne chodiť do rovnakej školy ako dieťa záhadnej ženy z vyššej triedy, Emily (Blake Lively).

Dve hlavné hrdinky sa začnú stávať priateľkami, lenže sa rozbehne bláznivý kolotoč udalostí. Emily jedného dňa náhle zmizne a Stephanie sa rozhodne rozbehnúť vlastné vyšetrovanie, aby prišla na to, čo sa stalo. Lenže o svojej novej kamarátke tak začne zistovať šokujúce odhalenia.

nebezpecna laskavost
Zdroj: times.com

Koniec nezostal otvorený, ale…

POZOR, SPOILER! Film sa skončil, pri reakciách mnohých bez otvorených koncov a uspokojivo. Avšak rozhodne sú tu vrátka pre pokračovanie. Emily skončila vo väzení, s trestom na 20 rokov a Stephanie si rozbehla vlastnú detektívnu agentúru, kde pátra po zdanlivo uzavretých prípadoch.

Na toto bude musieť dvojka nadviazať, pretože sa vracajú do obsadenia obe herečky! Možnosti samozrejme sú, takže sa nebojíme o následnosť deja. Navyše sa vracia aj scenáristka, ktorá vytvárala jednotku, Jessica Sharzer. Ona je známa aj skriptami pre seriál The L Word alebo film Nerve: Hra o život.

nebezpečná láskavosť 2
Zdroj: thehollywoodreporter.com

Kto z obsadenia sa vracia?

Dve hlavné herečky pre film Nebezpečná láskavosť 2 sú známe. Kto ďalší z obsadenia sa vráti ešte nevieme. V prvom filme si ešte ďalej zahrali Linda Cardellini, Henry Golding, Jean Smart, Rupert Friend, Andrew Rannells a Dustin Milligan. Žiadne ďalšie detaily o snímke ešte neprezradili.

Ste radi, že vznikne pokračovanie tohto filmu? Zaujala vás prvá časť a šokovali vás zvraty v nej? Užívali ste si temný humor? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -