Dostaneme Všetko najhoršie 3? Vedúci štúdia Blumhouse sa vyjadril

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dostaneme Všetko najhoršie 3?

Jason Blum, vedúci štúdia Blumhouse sa rozprával s režisérom dvojice ich úspešných filmov. Medzi tvorbu tejto spoločnosti patria horory ako Paranormal Activity, Uteč, Neviditeľný či My. Avšak jeden dostal veľký ohlas u fanúšikov, ten, ktorý hovorí o časovej slučke s vrahom. Dostaneme na základe týchto jednaní film Všetko najhoršie 3?

Prvý film sleduje príbeh mladej študentky. Tree Gelbman (Jessica Rothe) je zabitá v deň svojich narodenín. Avšak, znovu sa prebudí a prežíva tento deň znovu a znovu. Zaseknutá v časovej slučke musí identifikovať svojho vraha, aby jej unikla. Následne sme dostali v roku 2019 pokračovanie, ktoré si stále zachovávalo originalitu a nové nápady.

Happy Death Day 3
Zdroj: flixist.com

Posúvanie hraníc žánru si hneď získalo priaznivcov

Happy Death Day aj Happy Death Day 2U (v originálnom znení) boli celkom zaujímavou kombináciou žánrov. Tradičný slasher doplnilo sci-fi so zaseknutím v čase a navyše poskytol zaujímavú satiru a humorné situácie. Dokázali zapadnúť a neboli nasilu, preto sa im podarilo značne posunúť hranice žánru. A aj vďaka tomu si získal film svoj úspech a poriadnu fanúšikovskú základňu.

Avšak druhá časť nemala v kinách také zisky, ako sa očakávalo. Preto sa začínalo uvažovať, či niekedy môžeme dostať ďalšie pokračovanie. Aktuálne Blum prezentuje najnovší film štúdia, Black Phone, v ktorom hrá hlavnú úlohu Ethan Hawke. Do kín má prísť 24. júna, od kritikov už zbiera pozitívne reakcie.

Blum sa rozprával s Landonom

Avšak práve pri rozhovore padla otázka aj ohľadom ďalšieho filmu Všetko najhoršie. Takto sa Blum vyjadril po svojom stretnutí s režisérom Christopherom Landonom:

„Som rád, že sa pýtate, lebo viete s kým som včera obedoval? Pán Christopher Landon. A viete, čo sme preberali? Všetko najhoršie 3. Diskutovali sme o tom, nehovorím, že ho už robíme. Ale máme ho v mysli na predných miestach. Nehovorím, že ho robíme, ale nehovorím, že ho nespravíme.“

Má iné projekty, tento je však v popredí

Landon rozhodne nápad na film má. Krátko po premiére druhej časti totiž zverejnil na sociálnych sieťach, že by mohol začať pripravovať scenár. Medzitým priniesol film Slečna beštia, ktorý bol tiež zaujímavou kombináciou slasheru a komédie. V kinách nezarobil veľa a hodnotenia sú priemerné, avšak svoje publikum mal.

Vieme, že spolu s Jamesom Wanom pripravujú reboot už kultovej Arachnofóbie. Avšak ako sa vyjadril vedúci štúdia Blumhouse, toto pokračovanie má pre nich prednosť. Zrejme posledným podnetom na to, aby začali produkciu, je vidieť záujem publika a odozvu na túto správu. Ak to klapne, tak dostávame Všetko najhoršie 3.

Máte radi predošlé filmy Všetko najhoršie? Páči sa vám táto kombinácia slasheru s komédiou aj s prímesou sci-fi? Chceli by ste vidieť aj tretí film? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -