Zack Snyder zverejnil plné obsadenie sci-fi Rebel Moon spolu s podmanivými vizuálmi

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Obsadenie filmu Rebel Moon je známe

Celé obsadenie sci-fi eposu Rebel Moon je známe. V príspevku ho zverejnil samotný režisér filmu, Zack Snyder. Tweetom víta pri projekte nových hercov a zároveň k nemu zverejnil zopár podmanivých konceptových vizuálov. K tomu prispel aj Netflix, z ktorého spolupráce je snímka v príprave.

Hlavnú postavu, ako však už vieme zo skorších informácií, stvárni Sofia Boutella. Herečka známa z Múmie alebo prvých Kingsmanov stvárni tajomnú postavu mladej ženy, ktorá dostane obrovskú úlohu. Má dať dokopy skupinu bojovníkov, aby obránili mierumilovnú kolóniu na okraji galaxie. Podmaniť si ju totiž chce despotický Regent Balisarius.

sofia boutella rebel moon
Zdroj: joblo.com

Pre film vyhľadal predošlé spojenia

Snyder pôvodne film videl ako projekt z prostredia Hviezdnych vojen. Po nerealizovaní tejto vízie prepísal scenár, aby z neho vytvoril vlastný film. So skriptom mu asistovali Shay Hatten a Kurt Johnstad, s ktorými napríklad vytváral aj film 300. Produkuje aj so svojou manželkou Deborah a pod banerom ich spoločnosti Stone Quarry. Režisér sa vyjadril, že projekt je ovplyvnený nielen Star Wars svetom, ale aj filmami Akiru Kurosawu.

Pribudla pekná kôpka hercov

Okrem hlavnej hviezdy teraz však poznáme oveľa viac členov obsadenia. Pridali sa Charlie Hunnam, Djimon HounsouRay Fisher, Doona Bae, Jena Malone, Staz Nair, E. Duffy, Charlotte Maggi a Sky Yang. Poriadna kôpka hercov! Pri zopár z nich však vieme aspoň malé detaily o tom, koho by mali stvárniť.

Hounsona aktuálne môžete vidieť v kinách vo filme Kingsman: Prvá misia. Jeho postava sa volá Titus a bude generálom. Nie je ešte známe, či bude na zlej alebo dobrej strane. Bae, juhokórejská herečka známa zo spolupráce s Wachovskimi (Atlas mrakov, Sense8), bude skúsená v boji s mečom a bude nepriateľskou postavou.

Prvé zábery sú „hypotizujúce“

Fisher už so Snyderom pracoval – v Justice League si zahral Cyborga. Tu bude bojovníkom od rebelov, ktorý má meno Blood Axe. Ďalšie spolupráca režiséra je aj s Jenou Malone, zahrala si v jeho filme Sucker Punch.

Ako bolo spomenuté, aby odprezentoval obsadenie filmu Rebel Moon, zverejnil na svojom Twitteri tri prvotné zábery z filmu. Netflix síce ešte nezverejnil ani približný dátum kedy by mal film vyjsť, ale tiež prispeli vizuálom, ktorý popisujú ako „hypotizujúci“. Produkcia filmu by mala začať počas apríla.

Stúplo vaše nadšenie a očakávania na film Rebel Moon po zverejnení obsadenia a koncept artov? Tešíte sa na ďalšie dielo Zacka Snydera? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -