Trailer na animák Doba ľadová: Dobrodružstvá Bucka Wilda nás vracia do sveta dinosaurov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Adventures of Buck Wild

Lasica Buck sa vráti v samostatnom filme, ktorý vychádza z príbehov filmov Doby ľadovej. Nepôjde o ďalšie pokračovanie, teda Dobu ľadovú 6, ako sa pôvodne predpokladalo. Okrem nového plagátu dostávame aj trailer na The Ice Age Adventures of Buck Wild. Aj keď sa zameriava na inú hlavnú postavu, klasickí hrdinovia v ňom nebudú chýbať.

Ukážka nám v prvom rade zhŕňa, čo všetko si už hlavné postavy zažili. V piatom filme museli čeliť rozdeľovaniu zeme v Mamutom tresku, či v štvorke (Zem v pohybe) ich prekvapilo otepľovanie a roztápanie ľadovcov. Ešte predtým sa však pozreli v Úsvite dinosaurov do krajiny týchto obrovských zvierat. Do ich sveta sa vrátime aj teraz.

Naspäť vo svete dinosaurov

Cez ľad sa totiž prepadne dvojica nahlúplych bratov, vačíc, Crash & Eddie. Tam sa opäť stretnú s Buckom, ktorého sme naposledy videli v tretej časti. Našťastie to prežil. Teraz sa nebojácna jednooká lasica perfektne pohybuje v dinosaurom svete. Avšak po príchode jeho priateľov bude musieť dávať pozor, aby sa im nič nestalo.

Podľa ukážky to vyzerá skôr tak, že samostatný film je skôr zameraný na detské publikum. Určite si v ňom nájdu svoje aj starší diváci a to hlavne tí, ktorí si Bucka v treťom diely obľúbili. Rovnako ako vtedy, aj tentoraz mu v origináli hlas prepožičia Simon Pegg.

adventures of buck wild
Zdroj: imdb.com

Návraty známych hlasov

Návrat vidíme aj v iných hlasoch. Vincent Tong bude hlasom Crasha, Aaron Harris zase Eddieho. Ako nová postava sa tu ukáže Orson, ktorého dabuje Utkarsh Ambudkar. Vo filme ich dabingoví herci síce potvrdení nie sú, ale v ukážke vidíme aj známu štvoricu. Ňou je mamut Manny, leňochod Sid, šabľozubý tiger Diego alebo mamutica Ellie.

Réžiu si zobral na starosť John C. Donkin, pre ktorého ide o debut na podobnej pozícii. Predtým však na viacerých Dobách ľadových (a práve aj na Úsvite dinosaurov) ako producent spoločnosti Blue Sky. Rovnako to bolo aj na oboch častiach animáku Rio.

adventures of buck wild
Zdroj: geektyrant.com

Poznáme aj dátum vydania

Zverejnený plagát a teraz aj trailer na The Ice Age Adventures of Buck Wild nám ukazuje aj dátum vydania. Film bude vydaný priamo na streamovacej službe Disney+. Diváci sa ho budú môcť dočkať ešte tento mesiac – 28. januára 2022.

Pozriete si aj samostatné dobrodružstvo lasice Bucka z Doby ľadovej? Ste radi, že sa opäť pozrieme do sveta dinosaurov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -