Sony mieša dátumy premiér. Spider-Verse 2 tento rok neuvidíme; vieme kedy dostaneme Madame Web či Equalizer 3

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Sony mení dátumy premiér

Sony Pictures v aktualizovanom kalendári pomenilo dátumy premiér svojich chystaných filmov. V ich plánovanom rozvrhu na rok 2023 sa nachádza aj Madame Web či tretia časť Equalizera, avšak nájdeme tam aj Spider-Man: Across the Spider-Verse. Znamená to, že ho neuvidíme tento rok, ako sme si pôvodne mysleli.

Pokračovanie k vynikajúcemu a očakávanému animovanému filmu Spider-Man: Paralelné svety sme si mali pozrieť 8. októbra v tomto roku. Teraz poskočil pavúčí muž rovno o 8 mesiacov a jeho vydania sa dočkáme 2. júna 2023. Columbia Pictures a Sony Pictures Animation zároveň pozmenili aj názov a odstránili z neho predtým uvedené Part One.

Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One)
Zdroj: collider.com

Miles Morales a Gwen Stacy v akcii až budúci rok

Nemusíme sa ale ničoho obávať, stále ide iba o druhú časť chystanej trilógie. Across the Spider-Verse Part II má totiž už tiež stanovený dátum premiéry. Prvú časť bude nasledovať v kinách po necelom roku a to 29. marca 2024.

V snímke budeme opäť sledovať osudy Miles Moralesa, ktorému hlas prepožičal Shameik Moore. Vydáva sa na dobrodružstvo medzi dimenziami po boku Gwen Stacy, ktorú nahovorila Hailee Steinfeld. Réžiu si zobrala na starosť trojica tvorcov Joaquim Dos Santos, Kemp Powers a Justin K. Thompson. Vychádzajú pritom zo scenára, ktorý napísali Phil Lord, Christopher Miller a David Callaham.

Animovaný Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One)
Zdroj: thedirect.com

Nahradil ho spievajúci krokodíl, známy dátum má Madame Web

Pôvodný Spider-Manov dátum dostala muzikálová adaptácia detskej knižky s názvom Lyle, Lyle, Crocodile. Kombinácia hraného filmu a CGI animácie mala prísť 18. novembra, takže sa pohla bližšie k divákom. V rodinnom filme si zahrá Shawn Mendes ako spievajúci krokodíl z názvu.

Avšak Sony má v zásobe ešte jeden film na budúci rok, ktorý sa týka Spider-Mana. Do tohto univerza pribudne Madame Web. Postavu, ktorá má silné schopnosti, ktorými sa bude vedieť pohybovať medzi viacerými dimenziami, si zahrá Dakota Johnson. Po jej boku si zahrá Sydney Sweeney. Tento film dostal naplánovaný dátum premiéry na 7. júla 2023.

Dakota Johnson Madame Web
Zdroj: bigcomicpage.com

Tretí Equalizer a vojnová dráma

Sony pridáva medzi svoje dátumy premiér na rok 2023 aj film s Denzelom Washingtonom. Do jeho akčnej série pribudne Equalizer 3, pokračovanie filmu z roku 2018 (ktoré už odvtedy sľuboval režisér Antoine Fuqua). Ide o prvú správu, ktorú ohľadom neho máme od produkčnej spoločnosti a nie od herca v hlavnej úlohe. Rovno prinášajú plánovanú premiéru a to 1. septembra 2023.

Poslednou nateraz oznámenou je aj dráma z prostredia kórejskej vojny. Snímka Devotion hovorí o amerických námorníkoch v tomto boji, ktorých si zahrajú napríklad Jonathan Majors, Glen Powell, Thomas Sadoski, Joe Jonas a obsadenie doplní aj Christina Jackson. Do vybraných kín príde už 14. októbra, pričom celosvetové vydanie je naplánované na 28. októbra 2022.

Potešili vás viac zverejnené dátumy filmov Equalizer 3 a Madame Web alebo sklamalo odloženie animáku Spider-Man: Across the Spider-Verse? Na ktorý z nich čakáte najviac? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -