Najružovejší trailer hovorí o Angelyne, virálnej senzácii pred dobami internetu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na limitovanú sériu Angelyne

Peacock prinesie na budúci mesiac limitovanú sériu o billboardovej ikone 80. rokov a v podstate prvej influencerke. Teaser priniesli ešte minulý mesiac a samozrejme nás nemôžu nechať príliš dlho bez informácií. Preto teraz prinášajú plnohodnotný trailer na Angelyne, ktorý je tým najružovejším, aký ste mali možnosť za poslednú dobu vidieť.

Titulnú postavu, ktorá sa stala slávou naprieč Los Angeles, si zahrá Emmy Rossum (Shameless). Osôbka od hlavy po päty oblečená v ružovej farbe sa stala slávnou iba tak…že sa stala slávnou. Zo dňa na deň sa totiž po meste objavili billboardy, na ktorých pózovala a ľudia sa začali okamžite spytovať, o koho ide.

Kto je Angelyne?

Presne to je aj zásadná otázka, ktorú seriál kladie – Kto je Angelyne? To sa pýtali média, celebrity aj obyčajní ľudia. Ona sama rozumela, že zvyšovanie mystéria okolo svojej postavy len zvýši jej popularitu. Lenže jediným problémom je to, že čím viac sa snažíte schovať, tým viac chcú toho ľudia odokryť. A tým sa stanete veľkým terčom.

Limitovaná séria o šiestich častiach teda bude odkrývať tento fenomén 80. rokov. Avšak tvorkyňa seriálu Allison Miller už skôr povedala, že nepôjde o skutočnú históriu a „pravý“ príbeh superstar, ale bude z neho čerpať. Bude skúmať aj odhodlanie osoby nasledovať svoje sny a to aj za akúkoľvek cenu.

angelyne
Zdroj: indiewire.com

Príbeh sa líši podľa toho, koho sa spýtate

Zároveň podľa ukážky vidíme, že pôjde o štýl takzvaného mockumentary. V tomto prípade sú zábery vedené do dokumentárneho štýlu a ľudia ich prerušujú hovorením do kamery.  Poznať ho môžeme napríklad zo známeho seriálu Office. Skvele sa však hodí k rozprávaniu podobného príbehu, ktorý sa líši podľa toho, koho sa spýtate. Oficiálna synopsa hovorí zároveň nasledovné:

‚Angelyne‘ je o kráľovnej vesmíru, ktorá zažiarila z tmy. Je to billboardová ikona 80. rokov, ktorá infiltrovala popkultúru a vykvitla do slávy. Stačila k tomu séria billboardov naprieč LA, kde ukázala svoje krivky

Virálna senzácia ešte pred internetom

Takto sa dokázala stať virálnou senzáciou roky pred tým, ako vôbec prišiel k ľuďom internet. Trailer na Angelyne zároveň disponuje aj ohromným množstvo ružovej. Postava sama hovorí, že chce byť ako Barbie a dokazuje to nielen svojim šatníkom a ružovou Corvettou (aj s ružovým dymom za ňou!) ale aj nábytkom a doplnkami.

Seriál ma naplánované vydanie na 19. mája. Okrem Rossum v hlavnej úlohe si tu zahrajú Martin Freeman, Hamish Linklater, Michael Angarano, Molly Ephraim, Philip Ettinger, Lukas Gage, Charlie Rowe, Alex Karpovsky a David Krumholtz.

Páči sa vám nová ukážka na limitovanú sériu Angelyne? Pozriete si ju? Zaujíma vás tento upravený príbeh pôvodnej virálnej senzácie? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: colllider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -