Teaser na seriál Angelyne ukazuje prvú influencerku a billboardovú ikonu 80. rokov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Teaser na seriál Angelyne

Peacock zverejnil prvý teaser na Angelyne, ich limitovanú sériu. Bude rozprávať príbeh billboardovej ikony 80. rokov z LA a to, prečo sa stala slávnou. Popkultúrnu hviezdu si zahrá Emmy Rossum, ktorú môžeme poznať zo seriálu Shameless. Zaujímavé je, že seriál je v príprave už takmer päť rokov a teda je jeho prvotné oznámenie staršie ako streamovacia služba, na ktorú príde.

Krátke video toho veľa nenapovedá. Ukazuje blonďavú sexbombu ako prichádza k jej slávnej ružovej Corvette. Paris Hilton sa zrejme mala pred rokmi od koho učiť. Pýta sa nás, či chceme poznať príbeh jej života a po nasadnutí do auta povie iba „Pravdou je, že ho musíte zažiť“.

Samovytvorená hviedza 80. rokov

Angelyne bola samovytvorenou hviezdou. Až po rokoch odhalili jej pravú identitu, ktorá bola Renee Goldberg. Chcela sa infiltrovať do viacerých smerov popkultúry a presadiť ako herečka či speváčka. Po zopár nevydarených pokusoch zažiarila iným spôsobom – po Los Angeles sa začali objavovať billboardy, na ktorej bola zvýraznená jej postava alebo kde bola vo vyzývavých pózach.

Tým, že pretvorila samú seba, nastavila nový trend. Stala sa slávnou len tým, že bola slávna. Sériu tvorí Alison Miller, ktorý si ju zároveň aj sám produkuje. Oznámil, že sa bude zameriavať na „slávu, identitu, prežitie, spodné prádlo, mužov, ženy, ženy provokujúce mužov, mužov posadnutých ženami, západný Hollywood, kryštály a dokonca UFO.“

emmy rossum angelyne
Zdroj: ew.com

Magický príbeh o nádeji

To znie ako poriadne nabitý program pre päť epizód! Miller však prezradil, že nemáme čakať reálnu biografiu. Je to vraj príbeh, ktorý je inšpirovaný Angelyne a všetkým, čo reprezentuje. Má to byť magický príbeh o nádeji a o tom, že dokážete použiť vlastnú vnútornú silu, aby ste manifestovali svoje sny. Je to príbeh aj o Los Angeles, ľudoch, ktorí ho reprezentujú a ľudoch, ktorí tam chcú prísť.

Všetky tieto informácie sa dozvedáme iba od tvorcov a obsadenia, pretože teaser na Angelyne nám naozaj veľa nepovedal. Ukazuje však dátum vydania – všetkých päť epizód bude vydaných 19. mája. Slová vedúceho šou potvrdila aj herečka v hlavnej úlohe. Hovorí, že sa zároveň zamerajú aj na veľké otázky. Napríklad, či udalosti v našich životoch definujú kým sme alebo sa definujeme sami.

angelyne
Zdroj: ew.com

Herečka v hlavnej úlohe Angelyne miluje

Rossum zároveň povedala, že miluje Angelyne. Tomuto projektu už venovala dlhší čas. Dokonca podľa jej slov tým žila, žila ako jej postava. Definovala ju takto:

„Je ako keby bola Marilyn Monroe prevarená s punkovou verziou Barbie a dostala dávku spirituality z new age. Bola inovátor, burcovač, vizionár, bola originálnou influencerkou – jednoducho žijúcim kusom umenia. Dúfam, že aj vy sa zamilujete do jej kúzla“.

Okrem Rossum si v minisérii zahrá známy herec Martin Freeman (Hobit, Sherlock). Mimo nich sa objavia Alex Karpovsky, Hamish Linklater, Charlie Rowe, Lukas Gage, Michael Angarano, Molly Ephraim a David Krumholtz. Už teraz sme zvedaví na príbeh, ktorý Emmy Rossum so svojím manželom skúmajú už roky.

Zaujal vás teaser a s ním aj príbeh Angelyne? Počuli ste niekedy predtým o tejto hviezdičke? Dáte minisérii šancu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -