Nickelodeon oznamuje prvý spin-off k SpongeBobovi. Ktorá postava ho dostane?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Spin-off k seriálu SpongeBob

Nickelodeon chystá svoj prvý spin-off k seriálu SpongeBob Squarepants. Zameria sa na jedného z jeho kamarátov, ktorého si fanúšikovia časom dosť obľúbili. Preto je to jednoznačne pre nich skvelou správou.

Je to jeden z nasledujúcich animovaných seriálov, ktoré daná stanica pripravuje. Jedným z nich je nedávno oznámené Real Pigeon Fight Crime (reálny holub bojujú proti zločinu). Podľa tohto názvu sme nesmierne zvedaví, čo nás čaká. Druhým je už skôr oznámený Middlemost Post, na ktorom dokázali animátori pracovať z domu aj počas koronakrízy, a preto nemusela byť jeho produkcia zastavená.

real-pigeons-fight-crime
Zdroj: animationmagazine.com

SpongeBob film uvidíme na VOD

Okrem toho pre nás chystajú aj SpongeBob film s podtitulom Sponge on the Run (teda špongia na úteku). Nepôjde do kín ako jeho predchodca, ale priamo na streamovacie služby (VOD). Dočkáme sa ho začiatkom roka 2021. Okrem toho ho dostane aj služba CBS All Acces.

Nový spin-off k seriálu SpongeBob má už teraz potvrdených 13 epizód, na ktorých sa podľa tvorcov naplno pracuje. Nezameria sa na nikoho iného, než na najbližšieho priateľa žltej špongie, ktorým je hviezdica Patrick Star. Podľa neho dostáva seriál aj svoj názov The Patrick Star Show.

Formát známych talkshow

Už samotný titul série nám hovorí o tom, že máme čakať niečo na štýl show Larry Sandersa, Conana O’Briana alebo podobných formátov. To potvrdili aj samotní autori prostredníctvom portálu Deadline. Niečo si však zoberú aj z u nás menej známeho podcastu Comedy Bang! Bang!, ktorý kombinuje rozhovory s hosťami s vtipnými komediálnymi vsuvkami. Či už v podobe krátkych scénok alebo pesničiek.

Patrick sa prostredníctvom svojho dabléra, ktorým je Bill Fagerbakke, zhostí úlohy moderátora vo svojom vlastnom programe. Pôjde o formát talk show z neskorých večerov (u nás môže byť jedným z príkladov niekdajšia Late Night Show s Adelou Banášovou či súčasná Neskoro večer s Petrom Marcinom).

The_Patrick_Star_Sitcom_Show
Zdroj: spongebob.fandom.com

Do show si logicky bude pozývať rozličných hostí. Máme vraj očakávať viacero nových postáv, pretože si k seriálu pridali niekoľkých hlasových hercov. Popri tom ale môžeme očakávať aj postavy, ktoré už poznáme,. Okrem toho sa seriál zameria aj na Patricka samotného a jeho rodinu.

Ste radi, že Nickelodeon chystá spin-off pre seriál SpongeBob? Zaujal vás tento netradičný koncept s Patrickom a jeho show? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -