Pre seriál Tie roky deväťdesiate sa vracia takmer celé pôvodné obsadenie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Tie roky deväťdesiate a pôvodné obsadenie

Tie roky sedemdesiate sú nám dobre známym seriálom. Informácia o tom, že jeho spin-off (či v podstate pokračovanie) príde na Netflix, tiež. Ten nám však teraz poskytol prvý záber aj krátky popis deja. Zároveň sa potvrdzuje, že do seriálu Tie roky deväťdesiate sa vracia takmer celé obsadenie pôvodného seriálu.

Naspäť je teda Topher Grace ako Eric Forman, Mila Kunis ako Jackie Burkhart, Ashton Kutcher ako Michael Kelso, Laura Prepon ako Donna Pinciotti, a aj Wilmer Valderrama si zopakuje svoju rolu Feza. Jediný, kto teda nebude súčasťou pôvodnej partie je Danny Masterson, teda ako vieme, Steven Hyde zo seriálu.

Tie roky sedemdesiate
Zdroj: ifc.com

Samozrejmosťou sú aj Kitty a Red

Vysvetlené bolo, že toto „spomienkové obsadenie“ sa bude počas seriálu vo väčšej miere vracať ako hostia. Avšak stálymi členmi by mali byť Kurtwood Smith a Debra Jo Rupp. Tí nielen stvárňujú Kitty a Reda, ale sú zároveň aj výkonnými producentami seriálu. Práve na nich je zameraný aj prvý zverejnený obrázok. Kitty nezostarla ani o mesiac!

Samozrejme na novom seriáli pracuje aj pôvodný tvorca, Gregg Mettler. Ďalšími tvorcami boli Bonnie Turner a Terry Turner. Tí sa zúčastňujú ako producenti, zaujímavé však je, že ich dcéra Lindsay Turner ich vystriedala v ich úlohe.

tie roky devatdesiate kitty red
Zdroj: geektyrant.com

Nová generácia v Point Place

Seriál sa bude odohrávať v roku 1995, teda v podstate tri roky pred tým, ako sa reálne točil ten pôvodný. Zameria sa na Leiu Forman, ktorú si zahrá Callie Haverda. Je dcérou Erica a Donny a na letné prázdniny sa vyberie k svojim starým rodičom do Point Place.

Aj pod prísnym dohľadom Kitty striktným Redom sa dokáže v tomto mestečku stretávať a spoznávať s novou generáciou mládeže. Ukáže sa, že známe heslo „Sex, drogy a rock’n’roll“ nikdy nezomrelo. Iba zmenilo kabát.

tie roky devatdesiate obsadenie
Zdroj: movieweb.com

Poznáme aj obsadenie novej partie

Haverda (a vracajúce sa hviezdy pôvodného) samozrejme nie je jedinou známou herečkou. Pre seriál Tie roky deväťdesiate poznáme aj ďalšie obsadenie. Tvoriť ho budú Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Acee Donovan, Reyn Doi a Sam Morelos.

Čo hovoríte na vracajúce sa obsadenie z Tých rokov sedemdesiatich? Čakali ste ich alebo je to prekvapivé? Zaujali vás zatiaľ Tie roky devaťdesiate a budete sledovať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -