Macaulay Culkin má krízu stredného veku. Rozhodol sa preto spraviť cestovateľský seriál

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Macaulay Culkin’s Midlife Crisis

Ak by ste sa chceli cítiť starý, tak teraz vám k tomu dopomôžeme. Macaulay Culkin, ktorého všetci dobre poznáme ako Kevina z prvých dvoch filmov Sám doma, má teraz 41 rokov. Prežíva krízu stredného veku a rozhodol sa to riešiť naozaj svojsky. Pripraví o tom cestovateľský seriál s názvom Macaulay Culkin’s Midlife Crisis.

Minulý rok šokoval fanúšikovskú základňu prekvapivým tweetom s podobným obsahom. V ňom oznamoval, že ho už dostihla štyridsiatka. Ak by vám ani po tomto nestačilo, tak ešte jedna perlička. Vo výrobe je seriál Tie roky deväťdesiate, ktorý nadväzuje na známy seriál Tie roky sedemdesiate. Začína sa vyrábať s takým odstupom rokov, s akým boli 70. roky od pôvodného seriálu.

Cestopis s pálčivými otázkami dneška

Ale teda ku kríze stredného veku Macka Culkina. V seriáli bude cestovať po celom svete a u rôznych kultúr bude spoznávať, čo znamená dosiahnutie tohto veku. Zároveň si pritom aj odškrtne nejaké veci zo zoznamu vecí, ktoré chcel spraviť.

Zamerať sa pri ňom chce aj na niektoré z najpálčivejších otázok dneška – ako môžeme prijať, že starneme v spoločnosti, ktorá je posadnutá mladosťou? Aký je životný úspech a ako ho zmeriame? Ako to, že sa naše niekdajšie vášne stali už len relikviami mladosti? Kde budeme dnes obedovať?

macaulay culkin's midlife crisis
Zdroj: femalefirst.co.uk

Projekt majú skúsení dokumentaristi

Projekt pripravuje so spoločnosťou Lightbox. S dokumentárnou tvorbou majú značné skúsenosti – napríklad na HBO priniesli seriál založený na živote speváčky Tiny Turner s názvom Tina. Pri oznámení seriálu si herec zažartoval o tom aké je trpké, keď mu pripomenú koľko má rokov. Vyjadril sa takto:

„Wow, Lightbox. Ďakujem vám, že mi pripomínate, že mám po štyridsiatke. Nuž, namiesto toho aby som okolo toho robil rozruch, radšej spravím o tom seriál. To mi dáva zmysel.“

Práca s Mackom je vzrušujúca

Tvorcovia a zakladatelia spoločnosti Lightbox Jonathan a Simon Chinn sa však vyjadrili, akí sú nadšení ohľadom seriálu Macaulay Culkin’s Midlife Crisis. Mack je podľa nich rovnako ikonickým ako bol kedysi, keď sa stal celosvetovou superstar. Sú vzrušení, že jeho krízu stredného veku môžu prežívať s ním.

Predsa len, ako Kevina ho ľudia poznali už v roku 1990. Jeho život nabral odvtedy značne nečakané otáčky a ako sám povedal, zistil aj aké to je byť na dne. Avšak pomaly si opäť vyberal filmy, v ktorých si zahral, vytvoril si cover kapelu (na Velvet Underground) a vedie podcast Bunny Years. Práve v ňom si tiež pozýva niekdajšie detské hviezdy a diskutujú o tom, aké to bolo.

culkin brenda song
Zdroj: cnn.com

Od Kevina sa mnohé zmenilo

Momentálne je ženatý s Brandou Song a spolu majú aktuálne 10-mesačného chlapca – Dakota Song Culkina. Pre neho vraj hereckú kariéru nechystá. Sám by sa rád už odobral do hereckého predčasného dôchodku, tento projekt ho však zaujal a chytil natoľko, že ho musel zrealizovať. My len napäto čakáme ako dopadne.

Budete sledovať seriál Macaulay Culkin’s Midlife Crisis? Myslíte, že pôjde o trochu iný cestopis alebo v ňom prezradí aj niečo zo svojej minulosti? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -