Bonusový obsah k filmu Spider-Man: Bez domova má cez 100 minút. Čo všetko v ňom uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bonusový obsah k filmu Spider-Man: Bez domova

Najnovší Spider-Man prevalcoval kiná a získal si srdcia fanúšikov. Ak sme si mysleli, že dávka nostalgie a fan servisu nemôže byť lepšia, počkajte si na domáce vydanie. Nevieme kedy príde, ale budeme ho napäto očakávať. Bonusový obsah k filmu Spider-Man: Bez domova má totiž cez 100 minút.

Bol zverejnený ich kompletný zoznam, ktorý bol už viac retweetovaný. Všetky boli uvedené aj s časom koľko trvajú. Dočkať sa máme celkovo piatich vymazaných scén. Prvé tri sa zameriavajú na scénu s výsluchom, deň na strednej škole alebo niečo, čo je nazvané „Montáž v podzemí“.

Spider-Man: Bez domova hodnotenia
Zdroj: collider.com

Dve vymazané scény ponúknu viac času s…

Oveľa viac zaujímavé sú však ďalšie dve. S dĺžkou 1:35 bola odstránená scénka s názvom „Happyho veľmi dobrý právnik“. Takže dostaneme ešte o minútu a pol viac Charlieho Coxa ako Matta Murdocka. Najväčšou bombou pritom bude scéna „Spideyovia sa flákajú“ s dĺžkou 4:25.

Samozrejme, množné číslo pri Spider-Manovi tu znamená len jediné. Skoro štyri a pol minúty viac ostatných Peterov Parkerov. Ak uvidíme ďalšie zábavné interakcie medzi Tomom Hollandom, Andrewom Garfieldom a Tobey Maguirom, je to dostatok k tomu, aby sa zvýšilo naše nadšenie. Sledovať vymazané scény ale bude samé o sebe dosť príjemným osviežením.

spider-man-no-way-home-villains-sinister-six
Zdroj: thedirect.com

Easter eggy aj viac zo záporákov

Možno niektoré z nich aj ukážu scény, ktoré boli vymazané z trailerov alebo upravené tak, že sme ich vo finálnej snímke videli inak. Predsa len, v ďalšom obsahu je napríklad aj niečo s názvom „Vstupuje Strange“, trvajúce 5:05. Možno uvidíme rozdiel medzi čarodejníkovým žmurknutím pri zosielaní kúzla z ukážky a finálnej scény.

Okrem toho dostaneme aj easter eggy z alternatívnych realít alebo stretnutie záporákov. To dokonca nazvali „The Sinister Summit“, čo nám len potvrdzuje, že pôvodne chceli vytvoriť Sinister Six. Ak by ste náhodou mali záujem vidieť aj viac z konšpirátorského webu thedailybugle.net (ktorý má medzitým aj vlastnú webstránku), tu bude ďalšia skvelá príležitosť.

Aj nevydarené scény

Bonusový obsah k film Spider-Man: Bez domova by samozrejme nemohol byť bez nevydarených scén a breptov. Tých bohužiaľ dostaneme iba štyri minúty, ale aj to je niečo na zabavenie. Kompletný zoznam scénok a obsahu nájdete vo vtipnom tweete vyššie. Už aby bol film dostupný na Blu-Ray!

Na ktorú vymazanú alebo bonusovú scénu z filmu sa tešíte najviac? Alebo dáte rovno celých 100 minút navyše? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -