Tom Holland a Zendaya už to ďalej netaja! Hereckí kolegovia sa na červenom koberci objavili ako pár

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Tom Holland a Zendaya oficiálne tvoria pár

To, že Tom Holland a Zendaya spolu randia, nie je pre fanúšikov týchto celebrít žiadnou novinkou. Neunikli pozornosti paparazzov a viackrát boli spozorovaní v momentoch, keď si boli naozaj blízki. Už ich zrejme nebavilo skrývať sa, pretože na udalosti na červenom koberci sa po prvý raz objavili verejne ako pár.

Dvojica začala svoju hereckú spoluprácu filmom Spider-Man: Návrat domov z roku 2017. Rovnako si zahrali aj v jeho pokračovaní, Ďaleko od domova. Zendaya hrá vo filmoch milostný záujem Petera Parkera, MJ. Zrejme aj toto bol spôsob, ako sa dvaja herci čoraz viac zbližovali aj v reálnom živote.

Na červenej prestávka na bozky

Už dva mesiace ich dvoch nebolo možné spozorovať bez seba. Určite si dobre spomínate na zábery, kde boli spozorovaní v aute. Pri zastavení na semafore na červenej neunikli objektívu popri tom, ako si dávali pusu. Naďalej však udržiavali na verejnosti svoje pôsobenie čisto profesionálne. Pokope sa objavovali, aby robili promo k chystanému filmu Spider-Man: Bez domova.

Avšak teraz sa objavili na spoločenskej udalosti Ballon D’Or Awards 2021. Na futbal zameraný slávnostný večierok hostí množstvo celebrít a známych osobností. Dvojica hercov sa na ňom objavila, pričom Holland Zendayu neustále držal okolo pása.

Internet vybuchol nadšenými reakciami

Twitter okamžite zaplavili reakcie fanúšikov, ktorí sa idú z verejného vystupovania zblázniť. Všetci samozrejme v dobrom – nevedia skrývať svoje nadšenie a momentálnemu najsilnejšiemu páru Hollywoodu prajú všetko dobré.

Našli sa však hneď aj takí, ktorí si začali ich verejné vystupovanie spájať s filmom Bez domova. Mohlo by to totiž znamenať, že sa na nich uvoľnil tlak zo spoločnosti pri tom, ako spolu randia popri tvorení filmu. Takže znamená to, že jeden z nich pôsobenie vo filme ukončí?

Končí Zendaya v Spider-Manovi?

Tom Holland to rozhodne nebude. Pri tom máme od producentky spoločnosti Sony potvrdené, že sa s ním chystá ďalšia trilógia. To znamená, že sú tipy na MJ… bude jej pád, ktorý sme videli v traileroch, smrteľný? Opustí Petera iným spôsobom?

Jej koniec pôsobenia v sérii by totiž znamenal, že Tom Holland a Zendaya sa môžu prejavovať na verejnosti bez tlaku. Nebudú totiž musieť kombinovať profesijný život s tým súkromným a to je určite vec, s ktorou sa chodí po vonku viac jednoducho.

Tento milý pár si užívame tiež

Samozrejme, toto vôbec nemusí byť ten prípad a jednoducho sa ukázali verejne, keď to už väčšina ľudí vedelo. V každom prípade si užívajme tento mimoriadne milý pár ako zvyšok internetu. A už za krátky čas ich opäť uvidíme aj spolu vo filme Spider-Man: Bez domova.

Páčia sa vám Tom Holland a Zendaya ako pár? Čakali ste, že s tým vyjdú verejne, alebo že to budú ďalej tajiť? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -