Henry Cavill prezradil, že by si rád zahral úlohu v Marvel filmovom univerze. Akú postavu chce stvárniť?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Henry Cavill by chcel hrať Marvel postavu

DC filmový svet mení svoje postavy každú chvíľu. Len budúci rok uvidíme na plátnach niekoľko nových Batmanov a iné to nebýva ani so Supermanom. Chystá sa jeho (opätovný) reštart, ktorý prinesie scenárista a režisér Ta-Nehisi Coates a vlastný seriál chystá Michael B. Jordan pre HBO Max. Keďže je s tým maximálne nejasné, či túto postavu bude ešte stvárňovať, Henry Cavill by si rád zahral v Marvel filmovom svete.

Povedal to v rozhovore, ktorý viedol pre magazín The Hollywood Reporter. Veľmi rád by si Muža z ocele ešte zahral, ale keďže nie je nič v príprave, tak si myslí, že jeho časy s touto postavou skončili. Prekvapil tým, že by si vedel samého seba predstaviť v MCU.

henry cavill ako superman
Zdroj: geektyrant.com

Rolu, ktorú ešte nikto nehrá

Veľmi si ctí prácu hercov, ktorí v tomto filmovom univerze pracujú a nechcel by prebrať žiadnu už existujúcu rolu. Preto by mal v predstave konkrétnu postavu, ktorá ešte nebola predstavená. V rozhovore povedal toto:

„Nikdy by som nepovedal Marvel postavu, ktorú už niekto hrá, pretože robia tak úžasnú prácu. Jasné, že mám internet a na ňom som čítal niekoľko dohadov o filme Captain Britain. Bola by sranda spraviť z neho cool, modernizovanú verziu, v podstate tak ako zmodernizovali Captaina Americu. To by bola sranda! A okrem toho, milujem byť Britom.“

Ochranca Británie a jej zákonov

Takže by sa videl ako ochrana Veľkej Británie a jej zákonov. Captain Britain (vlastným menom Brian Braddock) reprezentuje Britániu v podobnom štýle ako Captain America reprezentuje Spojené štáty. Má magické sily od Merlyna a jeho dcéry Romy, ktorá je ochrankyňou Omniverza.

S touto silou prisahal, že bude dohliadať nad poriadkom v Kráľovstve. Dokonca aj založil tím hrdinov Excalibur, podobný americkým Avengerom. Prvý raz bol predstavený na stránkach komiksov v zošite Captain Britain Weekly #1 v roku 1976. Jeho tvorcami sú veľké mená Alan Moore a Alan Davis a ilustrátori Chris Claremont and Herb Trimpe.

captain britain
Zdroj: gamesradar.com

Reaguje na skorší dohad o filme od Guya Ritchieho

Henry Cavill hovorí aj o zvestiach o Marvel filme s touto postavou. Naráža tak na správu, ktorá hovorila o riaditeľovi štúdia Kevinovi Feigim, ako potvrdil, že o postave sa jednalo. V hre bolo aj meno režiséra Guya Ritchieho (s ním inak herec pracoval na filme Krycie meno U.N.C.L.E.). Nič však oficiálne nebolo potvrdené.

Rozhodne sa nedá povedať, že herec by mal toho v diári málo. Momentálne chystá pre Netflix pokračovanie Enoly Holmes s Millie Bobby Brown. Samozrejme vieme, že s rovnakou streamovacou službou pracuje aj na seriáli Zaklínač. Na budúci mesiac uvidíme jeho druhú sériu, s tým, že tretiu už máme potvrdenú.

henry cavill captain britain
Zdroj: superherohype.com

Zaneprázdnený herec by si našiel čas na Bonda aj Marvel

Zároveň je jedným z kandidátov na úlohu Jamesa Bonda, keďže sa skončila éra Daniela Craiga. Rozhodovanie však nezačne skôr ako na budúci rok. Keď sa ho však v rozhovore pýtali, či by úlohu prijal, odpovedal iba, že sa rád porozpráva s producentami bondoviek.

Ohľadom Captaina Britaina nemáme ešte žiadne oficiálne slovo od štúdia, bolo by ho však skvelé vidieť aj na veľkom plátne. Doteraz sa objavil iba v kreslených seriáloch či videohrách. A určite si vieme predstaviť, že by Henry Cavill hral práve túto Marvel postavu!

Myslíte si, že by sa Henry Cavill hodil na to, aby stvárnil Captaina Britaina na veľkom plátne? Myslíte si, že sa bude takýto film realizovať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -