Marvel predstavuje trailer na animovaný seriál Moon Girl and Devil Dinosaur

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Moon Girl and Devil Dinosaur

Marvel zverejnil trailer na chystaný animovaný seriál Moon Girl and Devil Dinosaur. Prvý raz bol predstavený divákom na akcii D23 Expo od Disney, ktorá sa konala cez víkend. Teraz je online, aby sme si ho mohli pozrieť aj my.

Zdrojový komiks, z ktorého vychádza, začal vychádzať iba nedávno, v roku 2015. Získal si však vysokú obľubu, vďaka ktorej pokračuje dodnes. Príbehy sú často bizarne šialené. Ale čo by sme čakali od najgeniálnejšej tínedžerky na svete, ktorá má svojho tyranosaura?

Geniálna tínedžerka a dinosaurus ochraňujú časť mesta

Príbeh sa sústreďuje na 13-ročnú Lunette Lafayette. Je geniálnym dievčaťom, zostrojila si niekoľko superoblekov. Jeden z nich, vďaka ktorému dostala aj svoju prezývku, sa podobá akémusi mixu medzi Iron Manom a filmovým Vulturom. Pri jednom zo svojich pokusov otvorí časový portál, cez ktorého z jurskej doby teleportuje 10-tonového dinosaura. Spolu sa rozhodnú ochraňovať štvrť Upper East Side v New Yorku.

Komiks často poukazuje práve na fakt, že hrdinovia majú pod ochranou iba určitú časť mesta. Tu sa na to odkazuje aj v traileri, keď hovoria o tom, že Avengeri sem neprídu a tak to zostáva na ústrednej dvojici. Za ňou budú stáť aj hviezdne hlasy – Lunette nahovorí hudobníčka Diamond White (ktorá už poskytla viaceré hlasy v Levej stráži).

moon girl and devil dinosaur
Zdroj: superheroeshype.com

Postavy s hviezdnymi hlasmi

Samotným Devil Dinosaurom bude Fred Tatasciore. Ide pre neho už o niekoľkú spoluprácu na animovaných projektoch Marvelu. Bol napríklad hlasom Draxa vo What If…? či Hulkom vo viacerých médiách. Dôležitým hlasom tu bude aj Laurence Fishburne – nahovorí postavu menom Beyonder. Zároveň slúži ako výkonný producent.

Ďalšími hlasmi budú Alfre Woodard ako babička Mimi, ktorá má vždy cenné rady. Starému otcovi, ktorého volá jednoducho Pops, zase poskytol hlas Gary Anthony Williams. Mamou Adriou bude Sasheer Zamata a otcom menom James Jr. bude Jermaine Fowler. Trailer na Moon Girl and Devil Dinosaur pri predstavení hlavných dvoch postáv ukazuje aj Ashley. Ide o najlepšiu priateľku a manažérku hrdinov, ktorej tu hlas poskytne Libe Barer.

trailer moon girl devil dinosaur
Zdroj: geektyrant.com

Na Disney Channel aj Disney+

Okrem Fisburneho bude seriál produkovať aj Helen Sugland. Poznať ju môžeme ako tvorkyňu seriálov Black-ish či Grown-ish. Dobrodružstvá Lunelly a jej T-Rexa budú môcť diváci sledovať od 10. februára na Disney Channel a krátko po tom aj na Disney+.

Páči sa vám aj Moon Girl and Devil Dinosaur podľa ukážky? Budete sledovať aj napriek tomu, že ide primárne o detský seriál? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -