Aká bude budúcnosť Harley Quinn v DCEU? James Gunn má jasnú odpoveď

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Harley Quinn ďalej v DCEU

Režisér James Gunn dáva najavo, aká bude budúcnosť Harley Quinn v DCEU. Od roku 2016 ju hrá Margot Robbie, vtedy to bolo vo filme Suicide Squad od Davida Ayera. Potom sa objavila v tímovke Vtáky noci od Cathy Yan. K jednotke samovrahov sa vrátila práve pod taktovkou Gunna vo filme The Suicide Squad: Samovražedná misia.

Režisér si opakovane pochvaľoval spoluprácu s herečkou a hovoril o tom, že je s ňou chce priniesť aj viacero projektov. Či už nejaké z nich boli na pláne alebo realizované, bohužiaľ nevieme. Ak by to tak aj bolo, všetko sa mohlo zmeniť. V štúdiu Warner Bros., pod ktoré patrí filmový vesmír DC, prišlo k zmenám.

james gunn margot robbie
Zdroj: paudal.com

Vo Warner Bros. prebiehajú zmeny

Prišlo k zlúčeniu so spoločnosťou Discovery a tak dostala aj nová spoločnosť nového generálneho riaditeľa. Je ním David Zaslav, ktorý predstavil svoj 10-ročný plán pre filmy. Nechce uvádzať kúsky, ktoré nemajú podľa neho potenciál na vydania v kine. Tak prišlo napríklad k škrtnutiu dlho pripravovanej Batgirl.

Neisté sú aj osudy iných postáv. Preto je len logické, že sa Gunna pýtalo čoraz viac osôb na jeho pripravované projekty. Ten už potvrdil, že jeho druhá séria Peacemakera vzniká bez problémov. Teraz sa vyjadril aj na budúcnosť Harley. Pod niekoľko príspevkov na sociálnych sieťach, ktoré sa pýtali, či sa ešte objaví, odpovedal iba jednoduché „Áno“.

Nemyslí sa Harley z druhého Jokera

Vieme, že iná verzia tejto postavy sa má objaviť aj v roku 2024 vo filme Joker: Folie à DeuxPochybujeme však, že by narážal na tento, keďže oficiálne nespadá do rozšíreného vesmíru DC. Tak vyjadruje pevné presvedčenie, že práve verzia s Margot Robbie zažije svoj návrat.

Pokojne by sa mohlo stať, že by bola aj v zmienenom Peacemaker 2. Predsa len, s hlavným hrdinom v podaní Johna Cenu už má väzby cez predošlú „spoluprácu“ v Task Force X. Na štýl Gunna by mohlo ísť len o cameo, kým sa Harley Quinn opäť poriadne ukáže v DCEU.

margot robbie ako harley quinn
Zdroj: wallpaperacces.com

Antihrdinovia sú stále v obľube

Istotu režiséra ale podporujú aj logické argumenty. Antihrdinovia sa aktuálne tešia mimoriadnej popularite a práve Margot Robbie je ich tvárou pre DC. Preto by bolo pre Warner Bros. už skutočne veľkým prešľapom, ak by sa mali zbaviť práve nej. Tak nám len zostáva čakať, kde ju uvidíme najbližšie.

Ste si aj vy istí, že sa Harley Quinn ešte objaví vo filmovom svete od DC? Kde si myslíte, že by sa mohla objaviť najbližšie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -