Jeho starý otec si už v bondovke zahral. Bude vďaka tomu Dwayne Johnson nový James Bond?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bude Dwayne Johnson nový James Bond?

Magazín Esquire nakrútil s The Rockom video, v ktorom odpovedal na otázky fanúšikov. Zavolali si ho v rámci filmu Red Notice, ktorý je od minulého týždňa na Netflixe. V jeho najdrahšej produkcii si tam zahral po boku Gal Gadot a Ryana Reynolda. Okrem toho sa však bavili aj o iných úlohách. A Dwayne Johnson povedal, že by mohol pokračovať ako nový James Bond.

Dôvod je ale pomerne zaujímavý. Hovorí, že by si tak chcel uctiť svojho starého otca, ktorý si zahral po boku Seana Conneryho v bondovke Žiješ len dvakrát. V tomto filme z roku 1967 agent jej veličenstva predstieral svoju smrť na dne mora, aby mohol pokračovať vo svojom pátraní po ukradnutej rakete NASA, Jupiter 16.

zijes len dvakrat peter mavia
Zdroj: quora.com

Jeho dedo informoval Spectre a pobil sa s Bondom

Agent 007 tu cestuje z Hong Kongu do Tokia, kde zachytil stopu. Práve tu však jeden vodič, ktorý operatívca z MI6 prevážal, odhalil jeho identitu. Správu odoslal organizácii SPECTRE, čím sa rozbehla ďalšia séria akčných udalostí v snímke. A práve tohto zloducha si zahral wrestler zo Samoy, Peter Fanene Maivia, starý otec Dwayna Johnsona.

On by tak rád nasledoval šľapaje svojho deda, avšak nie v úlohe záporáka. A dokonca by si nezahral len tak nejakú postavu, chcel by byť samotným agentom s povolením zabíjať. Povedal jednoducho „Nechcel by som byť záporák. Musel by to byť Bond.

Dwayne Johnson s rodinou mali koronavírus
Zdroj: yahoo.com

Výber herca bude veľkým bojom

Vieme, že v budúcom roku sa ohľadom Bonda začne zaujímavý súboj. Daniel Craig totiž ukončil svoju 5 filmov trvajúcu éru epickým finále s názvom Nie je čas zomrieť. Podľa záverečného oznámenia po titulkoch sme boli uistení, že sa James Bond vráti. Producentka Barbara Broccoli však povedala, že v riešení to nebude skôr ako v roku 2022.

Kým sa uvažuje, kto bude ďalšiu bondovku režírovať (aj u nás sa informovalo, že by to mohol byť Denis Villeneue či Edgar Wright), výber herca je určite horúcejšou témou. Dwayne Johnson bude mať v snahe byť nový James Bond silnú konkurenciu. Zvažujú sa herci ako Tom Hardy alebo Idris Elba a veľmi vážnym kandidátom je Henry Cavill.

Henry Cavill nový Wolverine
Zdroj: geekoutpost.com

Ďalší zárez pre zaneprázdneného Angličana?

Toho odporučil napríklad Christopher McQuarrie, ktorý s ním točil film Mission Impossible: Fallout. Povedal, že Cavill by bol excelentným Bondom. Podobné slová padli aj z úst Matthewa Vaughna, s ktorým pracuje špionážnom na Apple TV seriáli Argylle. Dokonca tvrdí, že sa Herny narodil, aby hral Bonda, pretože keď hrá akčnú postavu, nie je to len o výzore.

Pri ňom však nie je isté, či by si dokázal nájsť čas vo svojom nabitom programe. Stále je totiž Zaklínačom na Netflixe a ani úlohu Supermana ešte podľa jeho slov nezavesil na klinec. Pritom by sa však stihol pozrieť aj do konkurenčného vesmíru, keď si v Marvel chce zahrať Captaina Britaina. A ako sme informovali pred pár dňami, v budúcom roku si oblečie kilt pre reboot Higlandera.

nový herec Jamesa Bonda
Zdroj: ign.com

Aká je teda Rockova šanca?

Nedá sa povedať, že by bývalý wrestler nabitý diár nemal. Nedávno bol vyzvaný Vinom Dieselom, aby sa vrátil k finále Rýchlo a zbesilo a tak „naplnil svoj osud“. Ak sa neobjaví v tom, má aspoň vlastný spin-off Hobbs & Shaw s Jasonom Stathamom. Okrem toho sa tiež objaví v DC ako Black Adam a znovu bude kráľom. Konkrétne havajský kráľ Kamehameha vo filme Roberta Zemeckisa.

Výber herca je však, ako samotná producentka hovorí, ešte rok ďaleko. Či to bude Hardy, Elba, Cavill alebo niekto úplne iný sa nedozvieme skôr ako v roku 2022. Dwayne Johnson by ako James Bond nebol prvou voľbou (pretože vieme, že agent vyniká aj inými kvalitami ako  výraznou muskulatúrou), ale kto vie, čo sa môže stať. Možno si to nakoniec bude môcť pridať do svojho životopisu

Myslíte si, že by sa Dwayne Johnson hodil do úlohy Jamesa Bonda alebo tento herec nie je pre agenta 007 tým pravým? Kto by bol podľa vás najlepšou voľbou? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: cbr.com 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -