Režisér pôvodnej Fantastickej štvorky natočí superhrdinský film s Kevinom Hartom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Superhrdinský film s Kevinom Hartom

Superhrdinský film s Kevinom Hartom v jednej z hlavných úloh, Night Wolf, prilákal k svojej produkcii ďalšie meno. Je ním režisér Tim Story (meno ako stvorené pre tvorbu príbehov), ktorý sa podieľal na prvom spracovaní Fantastickej štvorky od Marvelu. Film nebol dobre kriticky prijatý, ale keď si ho porovnáme s nedávnym rebootom, stále sa nám javí ako ten lepší prípad.

night wolf reziser
Zdroj: slashfilm.com

Night Wolf dal dokopy zaujímavý tím

Night Wolf napíšu scenáristi, ktorí sa postarali o Detektíva Pikachu, Dan Hernandez a Benji Samit. Hart si zoberie nielen hlavnú rolu, ale bude aj produkovať prostredníctvom svojej spoločnosti HartBeat Productions. O film sa stará aj mediálna spoločnosť STX Films, ktorej riaditeľ Adam Fogelson sa vyjadril takto k prijatiu Storyho do tímu:

„Tim bol hneď naŠou prvou voľbou pre tento projekt. Jeho skúsenosť s akciou a komédiou a jeho predošlé práce s kevinom na filmoch aj stand-up špeciáloch ho spravili unikátne vhodným pre tento materiál. Prispel veľkým dielom a STX a Hartbeat sa nemôžu dočkať, kedy začneme.“

Viacero spoločných projektov

Režisér a herec totiž majú za sebou už niekoľko spoluprác. Vytvorili dvojdielnu komédiu Mysli ako chlap. Pracovali na stand-upoch ako Laught at My Pain alebo Let Me Explain. Najznámejšou spoluprácou ale zrejme sú dve časti filmu Policajtov švagor (alebo podľa iného nášho prekladu Švagor na odstrel), pričom spoločne chystajú aj tretí diel.

ride-along-review
Zdroj: screencrush.com

V nich sa Kevin Hart predstavil ako strážnik bezpečnostnej služby Ben, ktorý sa zaľúbi do sestry policajného detektíva Jamesa. Toho si zahral Ice Cube. Ben sa snaží ohúriť Jamesa a dokázať mu, že má naviac, tak s ním nasadá do auta a vydávajú sa na bláznivú celodennú jazdu spojenú s policajnou prácou.

Policajtov švagor stretáva Svokor je lotor

Práve tejto snímke by mal byť podobný aj superhrdinský film s Kevin Hartom. Samozrejme, nebol by to on, ak by sme nedostali aj poriadnu dávku komédie, ktorá v tomto prípade pripomína sériu Svokor je lotor. Hlavný hrdina totiž ide spoznávať rodičov svojej snúbenice. Typická situácia, až do chvíle, kým zistí, že jeho budúci svokor je známy superhrdina s alter-egom Night Wolf.

Stará, viackrát spracovaná téma teda opäť dostáva nový nádych pod Hartovou a Storyho taktovkou. Priniesli nám komické situácie už v minulosti, tak dúfajme, že to zvládnu aj teraz, aj napriek svojim nabitým rozvrhom. Spolu totiž chystajú spomínanú tretiu časť Švagra na odstrel.

tom a jerry pena
Zdroj: slashfilm.com

Obaja majú nabitý rozvrh

Tim Story okrem toho dokončuje aj práce na hranom remaku kultovej rozprávky Tom a Jerry. Kombinácia hraných a animovaných sekvencií od Warner Bros. by mala prísť do kín počas decembra. Hlavné úlohy stvárnia Chloë Grace Moretz, Michael Peña, či Rob Delaney.

Kevin Hart dokončuje niekoľko projektov. V príprave má na vypustenie niekoľko ďalších špeciálov, pracuje na filme Man from Toronto, kde si zahrá s Woodym Harelsonom a Kaley Cuoco. A netradične ho uvidíme aj v dráme, ktorá má zatiaľ iba názov – Fatherhood (Otcovstvo).

Dúfajme preto, že si v nabitom programe nájdu dostatok času. A aj popri výrobe svojich ďalších snímkov dodajú superhrdinskej komédii Night Wolf dostatok originality. Film ešte nemá oznámený dátum vydania, no nevieme sa ho však dočkať už teraz.

Ste zvedaví na ďalšiu spoluprácu Storyho a Harta? Myslíte, že pôjde o dobrú komédiu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -