Stane sa Jim Carrey súčasťou MCU? Dokonca by mal údajne hrať záporáka!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Jim Carrey súčasťou MCU?

Podľa najnovšieho dohadu by sa mohol aj herec Jim Carrey stáť súčasťou MCU. Ba čo viac, vo filmovom vesmíre Marvelu by dokonca mal hrať zápornú postavu. Informácia sa objavila na subreddite Marvel Studio Spoilers, kde trebárs spomenuli aj predtým preberaného Charlieho Coxa ako odlišnú verziu Daredevila z Netflix seriálu.

Spoilery sa mali týkať viacerých seriálov a filmov ako Moon Knight alebo Black Panther: Wakanda Forever. Úplne na konci v sekcii „Rôzne“ však tvrdia, že herec známy ako Ace Ventura či Dr. Robotnik z Ježka Sonica by sa mal ukázať ako záporák M.O.D.O.K.. A to vo viacerých projektoch, počínajúc práve seriálom She-Hulk na Disney+ počas budúceho roka.

modok-jim-carrey
Zdroj: theiluminerdi.com

Organizmus dizajnovaný iba na zabíjanie

M.O.D.O.K. je v komiksoch akronym pre Mechanized Organism Designed Only for Killing a teda mechanizovaný organizmus dizajnovaný iba pre zabíjanie. Ide o superpočítač spojený s ľudskom mysľou, ktorý, ako názov napovedá, nemá práve priateľské úmysly. Jeho tradičným vzhľadom je obrovská hlava a menšie, mechanické telo, ktoré mu umožňuje aj lietať.

Jedna verzia ale hovorí aj o vedcovi menom George Tarleton. Ten za účelom ohromného zvýšenia svojej inteligencie podstúpil mutáciu kvôli ktorej zošalel a zmenil sa na bytosť v akej MODOK-a poznáme. Preto má okrem psionických síl aj ohromný intelekt a schopnosť kalkulovať pravdepodobnosť.

tarleton modok
Zdroj: youtube.com

Šialený vedec by mu išiel

Je istotne pravda, že Carreymu by sa pri jeho predošlých skúsenostiach skvele hodila úloha vedca, ktorý postupne prepadá do šialenstva. Ak by sa objavil už počas budúceho roka v seriáli She-Hulk, boli by sme zvedaví ako ho tam uvedú.

Vraj sa má ale objaviť naprieč viacerými projektmi, dokonca ho uvádzajú aj vo filme Ant-Man and the Wasp: Quantumania. Bolo by zaujímavé mať ho naozaj vo viacerých projektoch a prípade ho vidieť aj ako si zmeria sily s Captainom Americom, ktorého častým súperom je v komiksoch.

modok captain america
Zdroj: marvel.fandom.com

Správy o obsadení prišli aj zvláštnejšími spôsobmi

Samozrejme ale nebudeme predbiehať, lebo Jim Carrey v MCU je zatiaľ iba jedna informácia z Redditu. Brali by sme ju s rezervou, ale pozrime sa na to takto. Už sme sa dozvedeli aj o nepravdepodobnejších voľbách a bizarnejšími spôsobmi. Bill Murray v treťom Ant-Manovi bol cez jeho hereckého dvojníka v obsadení na menej známej stránke. A potom iba tak medzi rečou spomenul, že naozaj v obsadení je…

Ako by ste vnímali to, že Jim Carrey by bol súčasťou filmového vesmíru Marvel ako M.O.D.O.K.? Mal by sa tam podľa vás ukázať práve on alebo správe vôbec neveríte? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -