Ďalšie fotky z nakrúcania 2. série Lokiho nám konečne ukazujú Sylvie!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Fotky z nakrúcania Lokiho ukazujú Sylvie

Prvá séria samostatného projektu s asgardským bohom klamu skončila mimoriadne otvorene. Jednoduchá scéna nám ale ukázala, že máme očakávať ďalšie epizódy. Tie sa momentálne nakrúcajú vo Veľkej Británii a my z nich našťastie dostávame zábery. Tie najnovšie konečne ukazujú z druhej série seriálu Loki variant Sylvie!

Predošlé epizódy okrem iného zobrali TVA na „lov“ iných variantov Lokiho. Jeho hlavný predstaviteľ Tom Hiddleston sa musel rozhodnúť, na ktorú stranu sa prikloní. Misky váh však zásadne ovplyvnil jeho ženský variant, ktorý tu nejde pod komiksovým označením Lady Loki. Dala si meno Sylvie a zahrala si ju Sophia Di Martino.

Loki - Najlepšie seriály roka 2021
Zdroj: Disney

Po Mobiusovi je späť aj Lady Loki

Potvrdené bolo, že sa vracia aj Mobius (Owen Wilson), ktorého sme videli v novej časovej linke stanovenej na konci prvej série. Tá nastala práve kvôli tomu, že ženský boh klamu zabil Toho, kto zostáva. Nešlo o nikoho iného, ako o najmenej hrozivý variant ďalšieho veľkého záporáka pre MCU, Kanga Dobyvateľa (Jonathan Majors).

Predošlé zábery poslali dvojicu Lokiho a Mobiusa na cestu do Londýna v roku 1974. Zúčastňujú sa filmovej premiéry vo veľkom štýle. Okrem nich dvoch dostávame prostredníctvom plagátu aj odkaz na menej známu postavu Zaniaca. Samozrejme, už by nemohlo ísť o kino v rámci MCU, kde by nebol plagát na megaviezdu Kinga (ktorého stvárnil Kumail Nanjiani v Eternals).

Loki pracuje s TVA?

Už skôr to vyzeralo tak, že teraz bude Loki s TVA spolupracovať. Nové zábery to tiež potvrdzujú, pretože dvojica má v zajatí jedného z väzňov (ktorý sa zrejme niečím previnil voči „posvätnej“ časovej línii).

Oveľa zaujímavejšia je však ďalšia sada. Sophia di Martino je v nich späť a so známymi postavami si dáva pauzičku na parkovisku za reštauráciou McDonald’s. Má nový účes aj nový kostým. Ten môže napovedať viac, ako sa zdá.

Pracuje v známom fast foode?

Účet na Twitteri @neveen_sartawi poukázal na to, že na týchto záberoch zo seriálu Loki má na sebe Sylvie uniformu. A to priamo zo spomenutého McDonald’s, tak, ako nosili zamestnanci v 70. rokoch. Mohlo by to teda znamenať, že nejde o rovnaký variant postavy, ale nejaký nový, ktorý v tejto dobe pracuje v utajení na Zemi?

Alebo je to stále ta istá a zo zámku na konci času utiekla na našu planétu? Momentálne naozaj ťažko povedať a tvorcovia Justin Benson a Aaron Moorhead, ktorí priniesli aj Moon Knighta, majú určite dosť prekvapení. Tie sa nám odhalia až počas roka 2023, keď sa seriál dostane na Disney+.

Čo hovoríte na nové zábery z nakrúcania Lokiho? Pôjde o variant Sylvie alebo je to rovnaká, aká bola na konci prvej série? Dajte nám vedieť vaše názory v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -