Prvé zábery z nakrúcania 2. série Loki – scéna vo frakoch aj bizarný easter egg

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Zábery z nakrúcania Loki 2

Marvel vo Fáze 4 svojho filmového univerza prináša celú radu nových postáv. Vždy je ale priestor na tie poriadne ustálené. A samozrejme, vždy uvidíme viac boha klamu z Asgardu v podaní Toma Hiddlestona. Produkcia jeho ďalšej série sólového seriálu je v plnom prúde, čo dokazujú prvé zábery z nakrúcania Loki 2.

Prvá séria nás zaviedla do alternatívnej časovej línie, kde Loki uniká z Tesseactom. Je však odchytený organizáciou s názvom Time Variance Authority (TVA). Tá má zabrániť odkloneniu od jednej jedine „posvätnej“ reality a ničia všetky anomálie. Avšak hlavný hrdina (áno, vidíme tu jeho poriadny prerod v hrdinu) však nachádza svoje iné varianty a s mimo odhaľuje, čo TVA v skutočnosti skrýva.

Loki a Sylvie
Zdroj: marvel.com

Kľúčový pre ďalšie smerovanie MCU

Tento seriál na Disney+ bol skutočne prelomovým pre ďalšie smerovanie MCU. Je nám tu predstavený veľký záporák Kang the Conqueror (Jonathan Majors). Zabitím jedného z jeho variantov sa navyše otvára multiverzum, ktoré bolo ďalej rozoberané vo filmoch Spider-Man: Bez domova alebo Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva.

Kvôli tomu dostávame aj alternatívnu časovú líniu, do ktorej sa dostáva Loki. TVA má teraz nový zámer aj nového vodcu, ktorým je zrejme samotný Kang. Avšak dôležité pri tom je, že to dalo možnosť vrátiť fanúšikmi obľúbenú postavu Mobiusa, ktorého hrá Owen Wilson.

Mobius je späť! A v poriadnom štýle

Vyzerá to, že je nielen späť, ale aj na ďalších dobrodružstvách v čase. Fotografie z pľacu v Londýne pri divadle Noël Coward vo Westminsteri odhalili tieto dve postavy chystajúce sa na poriadne luxusnú akciu. Na červenom koberci si obliekli fraky a do divadla sa chystajú na premiéru. Projekt je zatiaľ označovaný ako „Pearl“.

Pľac by mal korešpondovať so zasadením v seriáli. Mali by sme sa vydať vo hlavného mesta Anglicka v roku 1974. Nie je však vôbec isté, či budú dve postavy hľadať ďalšiu masívnu katastrofu, niektorý z variantov alebo bude ich misia úplne inou.

Misia: Londýn 1974

Loki a Mobius v štýlovom oblečení sú rozhodne potešujúcimi. Dostávame však aj ďalšie zábery z nakrúcania Loki 2. Tie nám môžu naznačovať buď súčasť deja, ktorej sa tu dočkáme, alebo ide o poriadne bizarný easter egg. Odkazujú totiž na postavu s menom Zaniac. Používateľ MoreButter zdieľal na Twitteri plagát, ktorý ho uvádza.

Ide o postavu, ktorú rozoznajú len poriadni komiksový nadšenci. Objavila sa iba v dvoch číslach zošitoviek Thor a to čísla #319 a #371. Ide o herca s vlastným menom Brad Wolfe. Má stvárňovať aktuálne úlohu vo filme Zaniac, čo je o mystickej sile, ktorá robí z obyčajného človeka násilné monštrum.

Budú chytať Zaniaca? Uvidíme Thora?

Lenže táto entita sa ukáže ako skutočná a naozaj posadne herca. Stáva sa tak krvilačným, brutálnym a… má slabosť na krásne ženy. Vyvolá ďalšie jemu podobné kreatúry a vydáva sa na vraždiace besnenie. Je to až na bohovi hromu, aby tejto hávedi, ako ju sám nazval, dal definitívny koniec.

Naskytá sa tak logicky otázka, či by sa v druhej sérii mohol objaviť asgardský brat. Cameo od Chrisa Hemswortha by bolo rozhodne maximálne potešujúcim prvkom pre fanúšikov. Avšak ak chcem nachádzať spojitosti, tak je veľmi pravdepodobné, že na jeho lov sa vybrali práve Loki a Mobius. Ide predsa o herca a oni sa vydávajú na filmovú premiéru.

thor zaniac
Zdroj: peerlesspower.blogspot.com

Čakáme na odhalenia druhej série

Samozrejme, stále môže platiť, že tieto zábery z nakrúcania Loki 2 budú iba vo forme odkazov pre naozaj skalných fanúšikov. Pokračovania tohto seriálu však naberajú presnejšie kontúry, keď vidíme, ako je produkcia v plnom prúde. O to viac sa jej nevieme dočkať a budeme čakať aj na zverejnenie dátumu, kedy začne na Disney+.

Páčia sa vám tieto zábery z pľacu druhej série Lokiho? Myslíte si, že má dvojica súvislosť? Bude hlavný hrdina s Mobiusom chystať Zaniaca? Dajte nám vedieť názory v komentároch.

Zdroj: thedirect.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -