Trailer na 3. sériu Harley Quinn – bude to zvrhlejšie, šialenejšie a desivejšie. A plné odkazov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Harley Quinn 3. sériu

HBO Max zverejnilo prvý trailer na 3. sériu animáku Harley Quinn. V poriadne nadupanej ukážke sľubujú, že to bude „viac vlhké, zvrhlejšie, upišťanejšie, šialenejšie a desivejšie“. S mnohými zábermi to dokazujú. Navyše, nechýba niekoľko odkazov na DC univerzum a jej postavy. Dokonca sa objaví aj James Gunn!

Seriál sú sústreďuje na Harley (s hlasom Kaley Cuoco), ktorá utiekla od svojho toxického priateľa Jokera (Alan Tudyk). Vydobíjala si svoje vlastné miesto v kriminálnom svete, pričom dala dohromady tím poriadnych lúzrov. Ešte že medzi nimi vykvitá Poison Ivy (Lake Bell). Gotham spolu zobrali útokom s heslom „Jedzme, udierajme, zabíjajme“.

Medové týždne a tím opäť spolu

Ich spolupráca presiahla aj do romance a tak sa bude nová séria otvárať ich medovými týždňami. Harley ale nechce zanechať prácu za sebou a dotiahne so sebou Amandu Weller, samotnú osobu stojacu za Suicide Squad. Neskôr zvyšku skupiny opisujú, ako vyzerala ich dovolenka a dvojzmyslami nadväzujú na spôsobovaný chaos.

Z odľahlých ostrovov však letia naspäť na niečom, čo nemôže byť ničím iným, ako neviditeľným lietadlom patriacim Wonder Woman. Dostávajú zvyšných členov svojho gangu z väzenia. Tak vidíme opätovné stretnutie s King Sharkom (Ron Funches) a Clayfaceom (tiež Alan Tudyk). Chýbať však nebudú ani Doctor Psycho či Sy Borgman. A samozrejmosťou sú aj hyeny Bud a Lou.

Horúca akcia Batmana s Catwoman aj Court of Owls

Odvtedy je to len akcia, masaker a ďalšie odkazy. Batmana a Catwoman vidíme v chúlostivej scéne. Tá nadväzuje na skoršiu reakciu stanice, že takáto scéna mala byť zo seriálu vymazaná. Zmiernili ju alebo ju tam nechali? Na svoje si však zrejme príde aj Swamp Thing.

Dostaneme sa aj medzi zlovestnú skupinu Court of Owls, ktorá z tieňov ovláda mesto. Avšak oddávajú sa aj iným radovánkam… A aby toho nebolo málo, ešte sa tu objaví aj režisér The Suicide Squad. Má chystať životopisný film o Brucovi Wayneovi. Vidíme, že v tomto svete je to poriadne šialené.

Dávku šialenosti dostaneme v lete

Trailer na 3. sériu Harley Quinn nám však ponúka nielen plnú dávku všetkého sľubovaného, ale aj starých známych a nové postavy. Zároveň odhaľuje aj dátum vydania. Túto šialenú akciu si budeme môcť užiť v lete a to 28. júla na streamovacej službe HBO Max.

Máte radi kreslenú Harley Quinn? Neviete sa dočkať jej tretej série, ktorá vyzerá ešte strelenejšie ako predošlé dve dokopy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -