Trailer na See How They Run – Sam Rockwell a Saoirse Ronan vyšetrujú vraždu v pestrom prostredí

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na See How They Run

Je to Wes Anderson? Je to nová variácia Sherlocka a Watsona? Ani jedno a predsa oboje a ešte niečo navyše. Searchlight Pictures vydalo trailer na snímku See How They Run. Ako dvojica unikátnych detektívov v pestrom prostredí sa predstavia Sam Rockwell a Saoirse Ronan.

Spomínané dve fanúšikovské veci si ešte skombinujte s Herculom Poirotom a doskovou hrou Cluedo. Z nej by sme napríklad mohli dostať zaujímavú farebnú skupinu postáv. Veď len samotná ústredná dvojica prekvapí svojimi menami. Rockwell je inšpektor Stoppard a Ronan je tu ako nováčik, strážnička Stalker (teda vo voľnom preklade niečo ako „sliedič“).

Vražda v pestrom divadelnom prostredí

Spolu sú na stope vražde. Do Londýna plného hmly v 50. rokoch totiž prišiel filmový producent Leo Kopernik (zahrá si ho Adrien Brody). Snaží sa do filmovej podoby priniesť úspešnú divadelnú hru. Avšak keď je jeden z členov štábu zabitý, všetko sa prevráti naruby. A vinný môže byť každý – od autorky pôvodnej hry (Ruth Wilson) až po šatniarku.

Divadelný svet je jednoducho rozmanitý. A pri čine, kde je treba zistiť, kto je vinníkom, ešte viac zmätočný. Réžiu si zobral na starosť britský filmár Tom George, pre ktorého ide o filmový debut. Avšak predtým priniesol dve komediálne série na BBC – This Country a Defending The GuiltScenár napísal Mark Chappell.

see how they run
Zdroj: wall.alphacoders.com

Anderson, Poirot, Sherlock a Cluedo v jednom (a niečo navyše)

Andersonovská atmosféra dýcha z prevedenia filmu aj hereckého obsadenia. Sam Rockwell sa ukázal v jeho filme Kráľovstvo mesačného svitu, Ronan a Brody zase v jeho filme Grandhotel Budapešť. Herec je navyše skvele rozoznateľný pre jeho úlohy vo filmoch Moon, Králiček Jojo alebo Tri billboardy kúsok za Ebbingom.

Škótska herečka bola niekoľkokrát nominovaná na Oscara. Bolo to za filmy Lady Bird, Pokánie (jej prvotina), Brooklyn a Malé ženy. Komediálna detektívka je iba jedným z jej chystaných filmov. Ďalšími sú Foe alebo The Outrun.

see how they run
Zdroj: wallpapersden.com

Rozmanité postavy s rozmanitým obsadením

Trailer na See How They Run odhaľuje aj ďalšie zaujímavé herecké mená. Objavia sa tu David Oyelowo alebo Ruth Wilson. Doplnia ich ešte Harris Dickinson (The King’s Man: Prvá misia), Shirley Henderson (Umrnčaná Myrta z Harryho Pottera), Sian CliffordJacob Fortune-LloydReece Shearsmith či Charlie Cooper. Presný dátum vydania nám ešte neprezradili, odhaľujú však, že sa filmu dočkáme v septembri.

Ako sa vám podľa ukážky pozdáva táto komediálna detektívka? Čo hovoríte na jej herecké obsadenie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -