Tom Hiddleston a herečka z Captain Marvel 2 oznámili, že čakajú dieťa

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Tom Hiddleston a Zawe Ashton čakajú dieťa

Predpokladáme, že môžeme odosielať naše gratulácie Tomovi Hiddlestonovi. Oznámil, že s herečkou z nadchádzajúceho filmu Captain Marvel 2 čakajú dieťa. S neustále sa rozrastajúcim MCU svetom je to prvý prípad medzi dvomi hercami. A to len skôr počas tohto roka oznámili zásnuby.

Svoj vzťah so Zawe Ashton držal prísne v súkromí a nezverejňoval o ňom žiadne detaily. Podľa vlastných slov sa dali dohromady pri premiérach divadelnej hry Betrayal, rovnako na londýnskom West Ende ako aj na Broadwayi. Zaujímavosťou je, že okrem tejto dvojice tam hral aj Charlie Cox, známy teraz z Marvel univerza (už oficiálne) ako Daredevil.

hra betrayal
Zdroj: nytimes.com

Spolu na červenom koberci

Verejnosti sa rozhodli zveriť až počas tohto roka. Bolo to však iba tento mesiac, začiatkom júna, kedy oznámili svoje zásnuby. Teraz na akcii na červenom koberci v New Yorku pri premiére historickej drámy Mr. Malcom’s List priniesli ďalšie radostné správy. Na nasledujúcich fotografiách pre magazín Vogue sa tak herečka už mohla ukázať s bruškom.

Hiddleston je samozrejme hviezdou Marvel sveta už vyše dekádu. Prvý raz sa predstavil ako zlovestný boh Loki vo filme Thor v roku 2011. Následne bol hlavným záporák pre snímku Avengers rok na to. Odvtedy prestriedal množstvo dejových liniek, jeho minuloročný samostatný seriál však na neho priniesol úplne nový náhľad. Jeho druhá séria by mala začať produkciu každým dňom.

zawe ashton tehotna
Zdroj: vogue.com

Lokiho poznáme už dlhšie, jej debut ešte len príde

Ashton na svoj debut ešte len čaká v pokračovaní Captain Marvel. Vďaka trom silným postavám s kozmickými postavami dostala snímka názov The Marvels. Nie je ešte známe, akú postavu by si mala zahrať tam, avšak predpoklady sú, že by mohla byť hlavnou záporáčkou.

Teraz sa v rámci MCU a ich akcií môžu ukazovať spolu. A kto vie, ako dlho tu bude s nami ešte tento svet, možno sa raz ukážu v jednom z filmov spolu ako rodina. Už sa predsa stalo, aby do Marvel filmu bolo obsadené aj dieťa niekoho zo štábu.

tom hiddleston zawe ashton
Zdroj: yahoo.com

Budúca filmová hviezda?

Joe Russo obsadil svoju dcéru Avu. Zahrala si Lilu Barton, Clintovu dcéru. To rovnako vo filme Avengers: Endgame aj seriáli Hawkeye. Nikdy to však ešte neboli deti nikoho z hercov. V Hollywoode je to ale bežnou praxou (pozrime na napríklad na Mayu Hawke zo Stranger Things, dcéru Umy Thurman a Ethana Hawka). Avšak netreba predbiehať, v prvom rade sú na mieste opätovné gratulácie a priania.

Ako reagujete na správu o budúcom potomkovi dvoch Marvel hercov? Potešila vás aj za nich táto novinka? Myslíte si, že bude budúcou filmovou hviezdou? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -