Scenáristom ďalšieho Avengers filmu bude jeden z tvorcov seriálu Rick a Morty

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Avengers s tvorcom zo seriálu Rick a Morty

Ak by sme niekedy videli vedľa seba spojenie Avengers a Rick a Morty, zrejme by nám napadol nejaký bláznivý crossover či paródia. Aj keď priamo v kreslenom seriáli je odkazov či zosmiešňovania populárnej značky dostatok, toto je iný prípad. Jeden z tvorcov animáku je totiž novým scenáristom nadchádzajúceho filmu so zoskupením hrdinov.

Vieme, že po odchode Thanosa potrebuje filmový svet Marvelu nového veľkého záporáka. Našťastie aj vieme, kto ním bude. Jonathan Majors sa už predstavil ako Kang v seriáli Loki. Išlo tam však o jeho najmenej hrozivú verziu a jeho záporák sa nám ešte len naplno odhalí v ďalšej fáze.

Ant-Man 3 Kang
Zdroj: pioneerscoop.com

Ešte viac prepojenia na Quatumaniu

Práve Fázu 5 bude štartovať na budúci rok počas februára film Ant-Man a Wasp: Quantumania. Scott Lang sa vráti so serióznejším tónom a bude musieť riešiť nielen kvantovú ríšu, ale aj dobyvateľa z komiksového sveta.

Tomuto filmu tvorí scenár Jeff Loveness. Je známy ako jeden z autorov scenára pre epizódy Ricka a Mortyho. Stojí konkrétne za šiestimi z nich, predovšetkým zo štvrtej série. Tú aj otváral paródiou na Aquamana a potom priniesol napríklad ten s vaňou kyseliny alebo veľkolepé finále, ktoré menilo hru s názvom Rickmurai Jack.

Jeff Loveness rick a morty
Zdroj: reddit.com

Pre Marvel už písal aj komiksy

Po Quantumanii teda bude písať aj jeden z veľkých filmov Fázy 6, teda Avengers: The Kang Dynasty. Zároveň však treba dodať, že s Marvelom nejde o jeho prvú spoluprácu. Predtým sa však podieľal priamo na komiksoch, napríklad na veľkom spojenom evente medzi Captainom Americom a Spider-Manom z roku 2016 alebo Grootovi (a Nova) nasledujúci rok.

Jeho prácu na filmovom počine si budeme môcť pozrieť už 17. februára na budúci rok v návrate hrdinu Paula Rudda. Potom nás privedie k piatym Avengerom. Ich režisérom je Destin Daniel Cretton, tvorca filmu Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch. Uvidíme, či zostanú aj pre ďalšie projekty a hlavne čo nás bude čakať v ďalšom filme s titulom Avengers: Secret Wars.

Páči sa vám, že režisér filmu Avengers: The Kang Dynasty bude jeden z tvorcov seriálu Rick a Morty? Máte radi jeho epizódy? Čítali ste niektorý z jeho komiksov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -