James Gunn sa rozrozprával o filme Strážcovia Galaxie: Vianočný špeciál. Čo všetko nám prezradil?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvé informácie o filme Strážcovia Galaxie: Vianočný špeciál

Ešte si môžete pamätať na december, počas ktorého nám Marvel odhalil množstvo noviniek, ktoré sa u nich chystajú. Jedna z najviac zaujímavých vecí, ktoré tam pribudli, bol iste film Strážcovia Galaxie: Vianočný špeciál. Neboli sme si počas zverejnenia istí, či má ísť o krátky film, minisériu, animák alebo čokoľvek podobné. Teraz vďaka režisérovi máme aspoň zopár informácií.

James Gunn prezradil, aké sú jeho zámery. Povedal, že už nejaký čas predkladal riaditeľovi Marvel štúdia Kevinovi Feigemu túto myšlienku. Myšlienku na prinesenie postáv zo Strážcov Galaxie do Vianočného špeciálu. A so vstupmi, ktoré sú teraz na streamovacej službe Disney+, na to konečne dostali poriadnu možnosť.

I am Groot, Thor: Love and Thunder, The Guardians of the Galaxy holiday special, Guardians of the Galaxy Vol. 3
Zdroj: twitter.com

Dôležitá súčasť sveta Strážcov

V nedávnom online rozhovore pre portál Collider, ktorý bol v rámci tlačovej konferencie k The Suicide Squad (ktorý príde do kín budúci týždeň), prišla reč aj na tento projekt. Je vraj hrozne nadšený z toho, že ho môže konečne spraviť. Upozornil však fanúšikov na to, že nepôjde len o akúsi veselú výplň, ale vďaka špeciálu sa dozvieme o postavách veci, ktoré potrebujeme vedieť pred treťou časťou. Povedal toto:

„Je to kánon, je to o Strážcoch. A dozviete sa o nich veci, ktoré potrebujete vedieť pred tretím pokračovaním. A za to som skutočne šťastný.“

Natáčanie filmu Strážcovia Galaxie: Vianočný špeciál prebieha súčasne s tretím filmom

Zo skorších informácií vieme, že produkcia Vol. 3 by mala začať tento november v americkom štáte Georgia. Zároveň s ňou bude prebiehať aj filmovanie sviatočného špeciálu. Gunn dodal:

„Natočím to v rovnakom čase ako film. Používam veľa z rovnakých setov a samozrejme – rovnakých hercov. Natáčame teda súčasne, ale tento film bude musieť byť zeditovaný a dokončený skôr.“

Krátky film s rovnakými hercami

A skutočne – Strážcovia galaxie 3 majú prísť do kín v máji 2023. Strážcovia Galaxie: Vianočný špeciál by mal prísť na Disney+ v decembri 2022 (logicky, pred Vianocami). Dostať máme kratší film pod 40 minút. Takže pôjde o lahodnú jednohubku, ktorá nás krásne navnadí na tretí film.

fotky z Guardians of the Galaxy 2
Zdroj: Marvel

Okrem tejto drobnej informácie máme potvrdených aj vracajúcich sa hercov. Chris PrattDave BautistaKaren Gillan, aj Pom Klementieff – o týchto je isté, že sa v pripravovanom krátkom sviatočnom filme ukážu. Že nevidíme Rocketa a Groota? Zrejme si ešte budeme musieť počkať na to, či nám ich James Gunn potvrdí tiež.

Ako vnímate prvé informácie o filme Strážcovia Galaxie: Vianočný špeciál? Ste radi, že pôjde o krátky film, ktorý bude plnohodnotnou súčasťou? Čo si myslíte, že sa o postavách dozvieme nové? Váš názor nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -