Zakázaná láska? Producentka Spider-Man filmov radí nerandiť, všetci herci ju ignorujú

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Láska Spider-Man hercov nie je podľa producentky dobrá vec

Producentka zo Sony Amy Pascal prišla so zaujímavou informáciou. Tomovi Hollandovi a Zendayi sa vraj pokúšala poradiť, aby spolu nerandili. Čo je toho dôvodom? Prečo nechce, aby prekvitala láska medzi hercami zo Spider-Man filmov?

Pár svoj vzťah nejaký čas (a nie celkom úspešne) skrýval. Počas futbalovej udalosti sa však objavili na červenom koberci a svoj vzťah zverejnili. Majú mnoho priaznivcov a podporovateľov na sociálnych sieťach. Veľkolepo a príjemne pôsobili aj na slávnostnej hereckej premiére filmu Spider-Man: Bez domova.

Spider-Man: Bez domova hodnotenia
Zdroj: collider.com

Bez domova aktuálne valcuje kiná

Ten aktuálne valcuje kiná po celom svete (na Slovensku bohužiaľ nie). Nielenže sa stal najúspešnejším filmom s Peterom Parkerom vôbec, ale aj jedným celkovo od Marvelu. Hneď obsadil rebríček 5 najlepších filmov tohto roka aj napriek ešte stále pretrvávajúcej pandemickej situácii mal druhý najlepší otvárací víkend. Prvenstvo si držia stále Avengeri s filmom Endgame.

Film dlho zatajoval aj obsadenie predošlých Spider-Manov. A práve pri oboch z nich nastal tento jav – obaja predtým randili so svojimi hereckými láskami. Tobey Maguire a Kirsten Dunst tvorili pár iba krátko. Mary Jane Watson sa síce objavila v celej trilógii od Sama Raimiho, vzťah však nevydržal ani do druhého filmu v roku 2004.

tobey maguire kirsten dunst
Zdroj: showbizcomer.com

Garfield a Stone spolu 4 roky

Andrew Garfield a Emma Stone (ktorá bola Gwen Stacy) vydržali spolu štyri roky. Takto spolu randili počas oboch filmov The Amazing Spider-Man. Zo svojej romanci na pľaci si často aj sami uťahovali, napríklad pôsobili v SNL skeči, ktorý na to upozorňoval. Avšak ani ich vzťah nevydržal dlhšie.

Producentka hovorí, že nevie prečo sa táto vec opakuje. Počas prvého páru ešte na filmoch nepracovala, Garfielda a Stone si však už prežila. Preto hovorí, že láska medzi hercami v Spider-Man filmoch je nebezpečná vec. Hollanda aj Zendayu sa snažila pred tým varovať, tí ju však ignorovali.

Zaujímavé postavy a super herci však stále držia film nad ostatnými
Zdroj:doomrocket.com

Holland a Zendaya ju ignorovali

Tú skutočnosť prezradila v rozhovore pre New York Times. O tom, ako to môže veci skomplikovať, sa celkovo vyjadrila takto:

„Zobrala som si Toma a Zendayu bokom, každého zvlášť, to ešte keď ich prvý raz obsadili. A dala som im lekciu. Nech do toho nejdú – jednoducho NIE. Dala som im rovnakú radu ako Andrewovi a Emme. Len by to skomplikovalo veci ako viete. Ale oni ma všetci ignorovali.“

Skomplikuje to ďalšie filmy?

Očividne herecká dvojica dostala radu už keď boli obsadení, avšak sa ju rozhodli nebrať príliš do úvahy. Pritom je pravdou, že ich vzťah by mohol ovplyvniť aj nakrúcanie ďalších filmov. S Tomom Hollandom už bola potvrdená ďalšia trilógia, ktorá je vraj v prvých fázach vývoja a jej súčasťou má byť aj Zendaya ako MJ.

My by sme za rozídenými pármi zo Spider-Man filmov žiadne prekliatie nehľadali. Ide o celkom častý jav naprieč celou históriou Hollywoodu. Je však pravdou, že sa nájdu aj výnimky a niektoré slávne páry sa našli práve pri natáčaní.

tom holland zendaya
Zdroj: wallpapercave.com

Hollywoodská párová mágia niekedy zafunguje

Takým príkladom sú napríklad Will a Jada Pinketh Smith. Tí sú spolu už odkedy boli na konkurze pre Fresh Princa. Podobne dlhodobý vzťah majú Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr., ktorí sa stretli pri nakrúcaní slasheru Viem, čo ste robili minulé leto v roku 1997.

Niekedy naozaj zafunguje tá správna chémia (alebo dokonca alchémia). Tom Holland a Zendaya sú tiež očarujúcim párom a kto vie – možno práve oni dvaja by mohli byť tým Peterom Parkerom a MJ, ktorým to vydrží. Až čas ukáže, ako sa vyvinie láska zo Spider-Man filmov.

Ktorý z prípadov si vy myslíte, že to bude? Vydrží tento párik zo Spider-Man filmov alebo to sa naplnia predpovede producentky a táto dvojica skončí ako ich predchodcovia? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -